Domácí borci byli velmi úspěšní, když na svůj krk pověsili 3 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové medaile v celkovém trojboji.

Zároveň nymburský Sokol zvítězil v soutěži oddílů před týmem Olympia Zlín a Spartakem Rokytnice.

V nymburském dresu se jako první představila, věkem ještě juniorka, Kateřina Hyblerová. Ta ovládla kategorii do 57 kg a zároveň si vylepšila osobní rekordy ve dřepu, pozvedu a celkovém trojboji.

Jako další závodil český reprezentant Karel Ruso. Ten získal zlatou pro Sokol v kategorii do 66 kg. Zároveň překonal dva české rekordy ve dřepu.

Ve 105 kg bojoval o zlato Jaromír Sršeň. Ve dřepu vytvořil nový český rekord a po benči už vedl o 17,5 kg. V závěrečném mrtvém tahu ho však překonal Martin Brabec a na Sršně zbylo stříbro.

V kategorii do 120 kg závodili hned tři Nymburáci. Zbyněk Krejča nezvládl pokus o překonání českého rekordu v benči, přesto si svými výkony vybojoval druhé místo v celkovém trojboji.

Překvapil Tomáš Břinčil, který za svůj trojboj bral bronzovou medaili. Zároveň si vytvořil osobní rekord ve dřepu, když pokořil hranici 300 kg.

Třetí závodník Jan Pinc nezvládl základní pokus ve dřepu a ze soutěže vypadl. Náplastí mu je třetí příčka v benči.

V supertěžké kategorii nad 120 kg závodili poslední dva borci Nymburka.Milan Špingl pokořil český rekord ve dřepu a v trojboji. Suverénně pak ovládl tuto disciplínu.

Stále se zlepšující Pavol Demčák si vylepšil několik osobních rekordů a v benči vylepšil republikové maximum. Za svoje zlepšení byl odměněn bronzem.

Na závěr soutěží bylo vyhlášení nejlepších sportovců za rok 2010. Nejlepším oddílem se stal nymburský Sokol.