Čelákovice – Žatec  5:5

Žatci spadl doslova bod do kapsy. Čelákovice měly v průběhu střetnutí třikrát mečbol  k celkovému vítězství, ale lehkovážně ho zazdily, a tak se musely spokojit jen s bodem.

Domácí na začátku souboje dvakrát prohrávali. Skóre dokázali vyrovnat a poprvé šli do vedení – 3:2. Po dalších mačích byl stav dokonce 5:3 pro domácí, ale nakonec hosté získali bod.

„Pro nás to je ztráta bodu. Trápíme se ve dvojkách, dvojka vedená Spilkou nevyhrála již počtvrté v řadě. Na druhé straně jsem spokojen s jeho výkonností ve trojce, kde spolu s Frankem a Kolenským vytvořili kompaktní trojku,“  řekl po utkání trenér Čelákovic Michal Doucek.

Sled zápasů:  0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3, 5:5. Čelákovice: Spilka,  Kaděra, Kolenský, Plachý, Vrtiška,  Frank, Vedral, trenér  Doucek. Žatec:  Jan Tirpák, Josef Tirpák, P. Vít, O. Vít, Pecina, Brehm, Dráždil.

Dynín –  Čelákovice  B  6:4

Ve značně pozměněné sestavě nastoupili hosté k druhému zápasu na hřišti soupeře. Bez Doucka, Holzmana a Kozáka a s trochou štěstí mohli pomýšlet i na bod. I když začátek zápasu čelákovickým nevyšel. Hosté prohrávali už 1:4, ale pak se jim povedlo snížit až na 4:5. Poslední slovo však patřilo domácím.

„Věřím tomu, že v kompletní sestavě bychom určitě neprohráli, ale na to se historie neptá. Zaznamenal jsem však zlepšení naší hry oproti minulému zápasu v Čakovicích. Teď se musíme soustředit na domácí zápas s Horažďovicemi,“ zhodnotil vývoj utkání kapitán Čelákovic P. Štěpánek.

Sled zápasů:  2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:4, 6:4. Čelákovice B: Štěpánek, Kačírek, Šafr, Bareš, Sládek, Choura, Mareček.

Petr Flekač