Hlavní závod se běžel obcí Semice a také přilehlým Kerskem. „Závod probíhal v příjemné atmosféře, také počasí tomu napomohlo. Účast byla opět vysoká. Závodů mládeže se zúčastnilo celkem 128 mladých běžců, v hlavním závodu pak startovalo 104 běžců (70 mužů a 34 žen). Poděkování patří všem nadšeným pořadatelům, kteří napomohli s přípravou tohoto pěkného závodu,“ uvedl šéf semického závode Pavel Jareš.

Mládež:

Dívky do 5 let, 50 m:

1. Tereza Zemanová Velenka 12,4

2. Nina Kubričanová Sokol Spořilov 13,0

3. Anna Nesňalová Semice 13,7

Chlapci do 5 let, 50 m:

1. Robert Němec Semice 10,4

2. Vojtěch Pavlík Hradištko 13,9

3. Eliáš Navrátil Semice 14,5

Dívky 6 – 7 let, 100 m:

1. Malvína Boháčková ZŠ Semice 17,5

2. Ela Hochmanová ZŠ Semice 18,2

3. Natálie Břízová Semice 19,3

Chlapci 6 – 7 let 100 m:

1. Jan Lapáček ZŠ Semice 19,8

2. Ondřej Zbyň Přerov nad Labem 20,3

3. Matúš Siska ZŠ Semice 20,8

Dívky 8 – 9 let 200 m:

1. Jolana Matulová Atletika Jesenice 35,1

2. Ema Čechová TS Milovice 37,1

3. Jasmína Vaculová ZŠ Semice 37,9

Chlapci 8 – 9 let, 200 m:

1. Václav Sosnovský Kounice 33,3

2. Lukáš Brůček ZŠ Semice 35,6

3. Tadeáš Melíšek Kersko 36,1

Dívky 10 – 11 let, 250 m:

1. Eliška Horová Kounice 42,6

2. Tereza Nováková ZŠ Semice 43,3

3. Adéla Svobodová Kounice 43,6

Chlapci 10 – 11 let, 250 m:

1. Karel Vacula ZŠ Semice 43,9

2. Jakub Benetka ZŠ Semice 44,4

3. Jakub Maláč SKP Nymburk 45,0

Mladší žákyně, 400 m:

1. Tanya Kužmová TS Milovice 1:07

2. Adéla Pospíšilová TS Milovice 1:09

3. Silvie Kadlecová TS Milovice 1:10

Mladší žáci, 400 m:

1. Jiří Málek ZŠ Semice 1:10

2. Dominik Sosnovský ZŠ Kounice 1:15

3. David Černý Velenka 1:22

Starší žákyně, 800 m:

1. Anežka Křenková TS Milovice 2:44

2. Sofie Šimonová ZŠ Semice 2:46

3. Anna Zajíčková Nymburk 2:58

Starší žáci, 800 m:

1. Jiří Miler AC Ml. Boleslav 2:16

2. Jakub Černý SDH Velenka 2:53

3. Tomáš Kroužil Poděbrady 3:02

Dorostenky, 2 000 m:

1. Marie Zavadilová VK Lysá nad Labem 8:22

2. Anna Kršková Kutná Hora 8:26

3. Kristýna Hrabánková Atletika Kolín 8:30

Dorostenci, 2 000 m:

1. Tomáš Procházka ZŠ Semice 7:33

2. Jakub Pažout ZŠ Semice 7:57

Muži, ženy:

Muži do 39 let:

1. Jan Švadlenka AC MB 32:51

2. Michal Suchý Lawi Stars 33:02

3. Petr Harnoš ELM Trade Racing Kolín 33:56

Muži do 49 let:

1. Pavel Kubričan PSK Olymp Praha 32:03

2. Jiří Miler Lawi Stars 32:27

3. Lukáš Kužel Best Time 33:51

Kopáč Jiří Dukla Praha 33:51

Muži do 59 let:

1. Luboš Herel Sokol Kolín 35:04

2. Jan Rechnovský KP Praha 44:37

3. Libor Vavák BK Sadská 45:10

Muži do 69 let:

1. Vladimír Vacarda AC Slovan Liberec 41:39

2. František Sedlák Bílý Beránek 41:41

3. Pavel Prchal GP Kolín 45:07

70 a více let:

1. Pavel Novák Sabzo Praha 52:21

2. Petr Brzák Sokol Kolín 1:05:35

Ženy do 35 let:

1. Holakovská Adéla Katzenzug 41:49

2. Janůrková Barbora TJ Sokol Kolín 47:43

3. Křšková Anna Kutná Hora 52:42

Ženy do 45 let:

1. Slavíková Eva Praha 38:37

2. Černá Linda Lawi Stars 41:54

3. Kramářová Vladimíra RS Fittness Příbram 45:34

Ženy do 55 let:

1. Kroužilová Iva Sokol Atletika Kolín 43:08

2. Poncová Veronika Lysá nad Labem 47:33

3. Müllerová Petra GP Kolín 49:59

Ženy 56 a více let:

1. Truhlářová Elena Sokol Kobylisy 1:01:48

Absolutními vítězi se stali:

Eva Slavíková Praha 38:37

Pavel Kubričan PSK Olymp Praha 32:03