Středočeská divize

2. kolo: TK Březnice – LTC Ml. Boleslav 3:6, Sj. Český Brod – TK Benátky 5:4, Realsport Nymburk B – Tenis Rohatsko 6:3, LTC Beroun – Tenis Brandýs 0:9.

1. Brandýs n. L. ⋌ 2 2 0  17:1   4
2. Ml. Boleslav ⋌2 2 0  14:4   4
3. Nymburk B ⋌2 2 0  11:7   4
4. Rohatsko⋌ 2 1 1  10:8   3
5. Český Brod⋌ 2 1 1   6:12  3
6. Benátky n. J.⋌ 2 0 2   8:10  2
7. Březnice ⋌2 0 2   4:14  2
8. Beroun ⋌2 0 2   2:16  2

Krajská I. třída

Skupina A – 2. kolo: F.H.TK Dobřichovice B – So Sedlčany 5:4, Tenis Dobříš – Kralupy 7:2, Černošice – Kročehlavy 3:6, SK Mělník – Baník Příbram 7:2.

1. Dobříš⋌ 2 2 0  13:5   4
2. Kročehlavy⋌ 2 2 0  11:7   4
3. Dobřichovice B ⋌2 2 0  10:8   4
4. SK Mělník⋌ 2 1 1  11:7   3
5. Kralupy⋌ 2 1 1   8:10  3
6. Sedlčany⋌ 2 0 2   7:11  2
7. Baník Příbram⋌ 2 0 2   6:12  2
8. Černošice⋌ 2 0 2   6:12  2

Skupina B – 2. kolo: So Říčany – LTC Houštka 1:8, TK Benešov – Sparta Kutná Hora 3:6, LTC Kolín – TK Mn. Hradiště 5:4, LTC Ml. Boleslav B – Tenis Brandýs B 3:6.

1. Kutná Hora⋌ 2 2 0  13:5   4
2. Brandýs n. L. B ⋌2 2 0  11:7   4
3. Houštka⋌ 2 1 1  12:6   3
4. Ml. Boleslav B ⋌2 1 1  10:8   3
5. Benešov⋌ 2 1 1   8:10  3
6. LTC Kolín⋌ 2 1 1   7:11  3
7. Mn. Hradiště⋌ 2 0 2   6:12  2
8. Říčany⋌ 2 0 2   5:13  2

Krajská II. třída

Skupina A – 2. kolo: LTC Rakovník – So Nučice 6:3, SK Kladno – LTC Rudná 5:4, Sn Kladno B – So Buštěhrad 8:1, TK Stochov – Loko Beroun 7:2.

1. Sn Kladno B⋌ 2 2 0  16:2   4
2. Stochov⋌ 2 2 0  16:2   4
3. LTC Rakovník⋌ 2 2 0  11:7   4
4. SK Kladno ⋌2 2 0  11:7   4
5. Nučice⋌ 2 0 2   6:12  2
6. Loko Beroun ⋌2 0 2   6:12  2
7. Rudná⋌ 2 0 2   5:13  2
8. Butěhrad ⋌2 0 2   4:14  2

Skupina B – 2. kolo: LTC Houštka B – SK Mělník B 5:4, TK Neratovice – LTC Kolín B 3:6, TK Benátky B – Sj. Žiželice n. C. 5:4, LTC Poděbrady – LTC Bakov n. J. 8:1.

1. Poděbrady⋌ 2 2 0  15:3   4
2. LTC Kolín B ⋌2 2 0  12:6   4
3. SK Mělník B⋌ 2 1 1  10:8   3
4. Houštka B⋌ 2 1 1   8:10  3
5. Benátky n. J. B⋌ 2 1 1   8:10  3
6. Bakov n. J.⋌ 2 1 1   7:11  3
7. Neratovice ⋌2 0 2   6:12  2
8. Žiželice n. C.⋌ 2 0 2   6:12  2

Skupina C – 2. kolo: Vestecká sportovní – PBtisk Bohutín B 6:3, So Měchenice – So Dobřichovice 8:1, Sp Rožmátl – Tenis Dobříš B 4:5, LTC Řevnice – TK Březnice B 4:5.

1. Měchenice⋌ 2 2 0  14:4   4
2. Dobříš B ⋌ 2 2 0  12:6   4
3. Vestecká sport.⋌ 2 2 0  11:7   4
4. Rožmitál⋌ 2 1 1  10:8   3
5. Březnice B ⋌ 2 1 1   9:9   3
6. Řevnice⋌ 2 0 2   6:12  2
7. Bohutín B ⋌2 0 2   6:12  2
8. So Dobřichovice ⋌ 2 0 2   4:14  2

Skupina D – 2. kolo: Jiskra Zruč n. S – So Votice 3:6, 1. TK Pacov – Kelly Tennis Academy 3:6, Sparta Kutná Hora B – TK Hrušov 4:5, TK Radošovice – So Říčany B 6:3.

1. Kelly Academy ⋌2 2 0  12:6   4
2. Radošovice⋌ 2 2 0  12:6   4
3. Říčany B⋌ 2 1 1  10:8   3
4. Votice ⋌2 1 1   9:9   3
5. 1. TK Pacov ⋌2 1 1   9:9   3
6. Hrušov⋌ 2 1 1   8:12  3
7. Kutná Hora B ⋌2 0 2   7:11  2
8. Zruč n. S.⋌ 2 0 2   5:13  2

Krajská III. třída

Skupina A – 2. kolo: So Hostivice – TK Stochov B 7:2, Loko Zdice – SK Černošice B 6:3, LTC Roztoky u Prahy – Hvězda Kladno 3:6, So Nučice B – LTC Rakovník B 7:2.

Skupina B – 2. kolo: Tenis Brandýs C – TK Lysá n. L. 3:6, Sj Žiželice B – TC Realsport Nymburk C 5:4, SK Mělník C – 1. TK Pacov B 7:2, TK Mn. Hradiště B – LTC Starý Kolín 4:5.

Skupina C – 2. kolo: Baník Příbram B – LTC Beroun B 1:8, TK Mníšek p. B. – Sp. Rožmitál B 6:3, Sp Žebrák – TK Březnice C 8:1, So Kamýk n.Vlt. – Sp. Hořovice 7:2.

Skupina D – 2. kolo: Sj Čerčany – TK Týnec n. S. 1:8, Sp Průhonice – Sparta Kutná Hora D 4:5, Sparta Kutná Hora C – TK Benešov B 8:1, So Votice B – Sj Čerčany B 4:5.

Krajská IV. třída

Skupina A – 2. kolo: Tenis Brandýs n. L. D – TJ So Mělník-Pšovka 5:4, So Buštěhrad B – TK Stochov C 9:0, TJ Kralupy B – So Libiš 9:0, TK Botanika Bezděkov/Unhošť – Sokol Nové Strašecí 2:7.

Skupina B – 2. kolo: LTC Bakov n. J. B – TK Radošovice C 6:3, SK Tenis Rohatsko B – So Týnec n. L. 2:7, 1.TK Pacov C – Sj. Český Brod B 2:7, TK Radošovice B – So Otradovice 6:3.

Skupina C – 2. kolo: TC Hýskov – Čechie Nový Jáchymov 6:3, TC Modletice B – Sp Žebrák B 6:3, LTC Rudná B – LTC Beroun C 9:0, SK Nižbor – F.H.TK Dobřichovice C 7:2.

Skupina D – 2. kolo: LTC Starý Kolín B – LTC Poděbrady B 0:9, Sp Průhonice B – TK Čáslav 2:7, So Stránčice – TC Modletice A 1:8, Sj Vrdy – So Velké Popovice 9:0.

Skupina E – 2. kolo: Tenis Dobříš C – TC Mokropsy 6:3, TJ Višňová – Sp Hořovice B 6:3, So Dobřichovice B – TK Měchenice B 4:5, So Sedlčany B – Tenis Dobříš D 8:1.

Skupina F – 2. kolo: Kavalier Sázava – So Ondřejov 5:4, TK Hrušov B – Meteor Stř. Skalice 1:8, Sporttenis Poříčí n. S. – Junior Benešov 3:6, TK Týnec n. S. B – Blaník Načeradec 1:8.