Bez jediné porážky jsou však i lídři ostatních soutěží a skupin. Výjimkou je Bezděkov/Unhošť, který jako jediný tým na čele už jednou prohrál.
STŘEDOČESKÁ DIVIZE
4. kolo: TK Březnice – TK Benátky n. J. 6:3, LTC Mladá Boleslav –– SK Tenis Rohatsko 8:1, Sj Český Brod – Tenis Brandýs n. L. 3:6, TC Realsport Nymburk B – LTC Beroun 7:2.
1. Ml. Boleslav 4 4 0 30:6 8
2. Brandýs n. L. 4 4 0 29:7 8
3. Nymburk B 4 3 1 21:15 7
4. Rohatsko 4 2 2 18:18 6
5. Březnice 4 2 2 17:19 6
6. Český Brod 4 1 3 11:25 5
7. Benátky n. J. 4 0 4 12:24 4
8. Beroun 4 0 4 6:30 4
KRAJSKÁ I. TŘÍDA
Skupina A
4. kolo: F.H.TK Dobřichovice B – TJ Kralupy 6:3, So Sedlčany – TK Kročehlavy 3:6, Tenis Dobříš – Baník Příbram 8:1, SK Černošice – SK Mělník 2:7.
1. Dobříš 4 4 0 26:10 8
2. SK Mělník 4 3 1 27:9 7
3. Kročehlavy 4 3 1 21:15 7
4. Dobřichovice B 4 3 1 16:20 7
5. Sedlčany 4 1 3 17:19 5
6. Baník Příbram 4 1 3 16:20 5
7. Kralupy 4 1 3 13:23 5
8. Černošice 4 0 4 8:28 4
Skupina B
4. kolo: So Říčany – Sparta Kutná Hora 1:8, LTC Houštka – TK Mn. Hradiště 7:2, TK Benešov – Tenis Brandýs n. L. B 3:6, LTC Kolín – LTC Mladá Boleslav B 4:5.
1. Kutná Hora 4 4 0 29:7 8
2. Brandýs n. L. B 4 4 0 23:13 8
3. Ml. Boleslav B 4 3 1 24:12 7
4. Houštka 4 2 2 22:14 6
5. Benešov 4 2 2 17:19 6
6. LTC Kolín 4 1 3 14:22 5
7. Mn. Hradiště 4 0 4 11:25 4
8. Říčany 4 0 4 6:30 4
KRAJSKÁ II. TŘÍDA
Skupina A
4. kolo: LTC Rakovník – LTC Rudná 2:7, So Nučice – So Buštěhrad 3:6, SK Kladno – Loko Beroun 3:6, Sn Kladno B – TK Stochov 9:0. Předehrávka 7. kola: Loko Beroun – Buštěhrad 7:2.
1. Sn Kladno B 4 4 0 34:2 8
2. SK Kladno 4 3 1 19:17 7
3. Stochov 4 3 1 18:18 7
4. Loko Beroun 5 2 3 19:26 7
5. Rudná 4 2 2 21:15 6
6. Rakovník 4 2 2 17:19 6
7. Buštěhrad 5 1 4 16:29 6
8. Nučice 4 0 4 9:27 4
Skupina B
4. kolo: LTC Houštka B – LTC Kolín B 2:7, SK Mělník B – Sj Žiželice n. C. 6:3, TK Neratovice – LTC Bakov n. J. 2:7, TK Benátky n. J. – LTC Poděbrady 2:7.
1. Poděbrady 4 4 0 30:6 8
2. Kolín B 4 4 0 24:12 8
3. Bakov n. J. 4 3 1 21:15 7
4. Mělník B 4 2 2 20:16 6
5. Žiželice n. C. 4 1 3 17:19 5
6. Benátky n. J. B 4 1 3 12:24 5
7. Houštka B 4 1 3 11:25 5
8. Neratovice 4 0 4 9:27 4
Skupina C
4. kolo: Vestecká sportovní – So Dobřichovice 9:0, PBtisk Bohutín B – Tenis Dobříš B 6:3, So Měchenice – TK Březnice B 5:4, Sp Rožmitál – LTC Řevnice 8:1.
1. Měchenice 4 4 0 25:11 8
2. Vestecká sportovní 4 4 0 25:11 8
3. Rožmitál 4 2 2 22:14 6
4. Bohutín B 4 2 2 18:18 6
5. Březnice B 4 2 2 18:18 6
6. Dobříš B 4 2 2 18:18 6
7. Řevnice 4 0 4 11:25 4
8. Dobřichovice 4 0 4 7:29 4
Skupina D
4. kolo: Jiskra Zruč n. S. – Kelly Tennis Academy 3:6, So Votice – TK Hrušov 5:4, 1. TK Pacov – So Říčany B 5:4, Sparta Kutná Hora – TK Radošovice 5:4.
1. Kelly Tennis Academy 4 4 0 23:13 8
2. Kutná Hora B 4 2 2 19:17 6
3. Votice 4 2 2 18:18 6
4. Pacov 4 2 2 18:18 6
5. Hrušov 4 2 2 17:19 6
6. Radošovice 3 2 1 16:11 5
7. Říčany B 4 1 3 16:20 5
8. Zruč n. S. 3 0 3 8:19 3
KRAJSKÁ III. TŘÍDA
Skupina A
4. kolo: So Hostivice – SK Černošice B 8:1, TK Stochov B – Hvězda Kladno 7:2, Loko Zdice – LTC Rakovník B 7:2, LTC Roztoky u Prahy – So Nučice B 4:5.
1. Hostivice 4 4 0 30:6 8
2. Zdice 4 4 0 28:8 8
3. Nučice B 4 3 1 18:18 7
4. Stochov B 4 2 2 18:18 6
5. Černošice B 4 1 3 14:22 5
6. Hvězda Kladno 4 1 3 13:23 5
7. Roztoky u Prahy 3 0 3 8:19 3
8. Rakovník B 3 0 3 6:21 3
Skupina B
4. kolo: Tenis Brandýs C – TC Realsport Nymburk C 4:5, TK Lysá n. Labem – 1. TK Pacov B 7:2, Sj Žiželice B – LTC Starý Kolín 2:7, SK Mělník C – TK Mn. Hradiště B 4:5.
1. Lysá n. L. 4 4 0 23:13 8
2. Starý Kolín 4 4 0 23:13 8
3. Mn Hradiště B 4 3 1 23:13 7
4. Mělník C 4 2 2 21:15 6
5. Nymburk C 4 1 3 16:20 5
6. Žiželice B 4 1 3 15:21 5
7. Pacov B 4 1 3 11:25 5
8. Brandýs C 4 0 4 12:24 4
Skupina C
4. kolo: Baník Příbram B – Sp Rožmitál B 7:2, LTC Beroun B – TK Březnice C 9:0, TK Mníšek p. B. – Sp Hořovice 2:7, Sp Žebrák – So Kamýk n. Vlt. 6:3.
1. LTC Beroun B 4 4 0 31:5 8
2. Žebrák 4 3 1 24:12 7
3. Kamýk n. Vlt. 4 3 1 22:14 7
4. Hořovice 4 3 1 20:16 7
5. Mníšek p. B. 4 2 2 17:19 6
6. Příbram B 4 1 3 16:20 5
7. Rožmitál B 4 0 4 8:28 5
8. Březnice C 4 0 4 6:30 4
Skupina D
4. kolo: Sj Čerčany – Sparta Kutná Hora D 6:3, TK Týnec n. S. – TK Benešov B 7:2, Sp Průhonice – Sj Čerčany B 5:4, Sparta Kutná Hora C – So Votice B 4:5.
1. Týnec n. S. 4 4 0 31:5 8
2. Kutná Hora C 4 3 1 24:12 7
3. Votice B 4 2 2 17:19 6
4. Benešov B 4 2 2 16:20 6
5. Čerčany A 4 2 2 15:21 6
6. Čerčany B 4 1 3 17:19 5
7. Průhonice 4 1 3 13:23 5
8. Kutná Hora D 4 1 3 11:25 5
KRAJSKÁ IV. TŘÍDA
Skupina A
4. kolo: Tenis Brandýs n. L. D – TK Stochov C 7:2, So Mělník/Pšovka – Sokol Libiš 9:0, Sokol Buštěhrad B – So Nové Strašecí 1:8, TJ Kralupy B – TK Botanika Bezděkov/Unhošt 4:5.
1. Bezděkov/Unhošt 4 3 1 21:15 7
2. N. Strašecí 4 4 0 29:7 8
3. Kralupy B 4 2 2 22:14 6
4. Buštěhrad B 3 2 1 18:9 5
5. Stochov C 4 1 3 14:22 5
6. Brandýs n. L. D 4 2 2 17:19 6
7. Mělník Pšovka 4 1 3 14:22 4
8. Libiš 3 0 3 0:27 3
Skupina B
4. kolo: LTC Bakov n. J. B – So Týnec n. L. 2:7, TK Radošovice C – Sj Český Brod B 2:7, SK Tenis Rohatsko – So Otradovice 6:3, 1. TK Pacov C – TK Radošovice B 2:7.
1. Český Brod B 4 4 0 31:5 8
2. Týnec n. L. 4 4 0 26:10 8
3. Bakov n. J. B 4 3 1 19:17 7
4. Radošovice B 4 2 2 17:19 6
5. Otradovice 4 1 3 15:21 5
6. Radošovice C 4 1 3 15:21 5
7. Rohatsko B 4 1 3 11:25 5
8. Pacov C 4 0 4 10:26 4
Skupina C
4. kolo: TC Hýskov – Sp Žebrák B 7:2, Čechie Nový Jáchymov – LTC Beroun C 7:2, TC Modletice B – F.H.TK Dobřichovice C 2:7, LTC Rudná B – SK Nižbor 9:0.
1. Rudná B 4 4 0 35:1 8
2. Hýskov 4 4 0 26:10 8
3. Nový Jáchymov 4 3 1 27:9 7
4. Modletice B 4 2 2 17:19 6
5. Nižbor 4 2 2 17:19 6
6. Dobřichovice C 4 1 3 12:24 5
7. Žebrák B 4 0 4 7:29 4
8. Beroun C 4 0 4 3:33 4
Skupina D
4. kolo: LTC Starý Kolín B – TK Čáslav 1:8, LTC Poděbrady B – TC Modletice 7:2, Sp Průhonice B – So Velké Popovice 6:3, So Stránčice – Sj Vrdy 4:5.
1. Poděbrady B 4 4 0 29:7 8
2. Vrdy 4 4 0 27:9 8
3. Čáslav 4 3 1 23:13 7
4. Průhonice B 4 2 2 16:20 6
5. Stránčice 4 1 3 17:19 5
6. Modletice 4 1 3 17:19 5
7. Starý Kolín B 4 1 3 8:28 5
8. Velké Popovice 4 0 4 7:29 4
Skupina E
4. kolo: Tenis Dobříš C – Sp Hořovice B 7:2, TC Mokropsy – TJ Měchenice B 6:3, TJ Višňová – Tenis Dobříš D 8:1, So Dobřichovice B – So Sedlčany B 2:7.
1. Sedlčany B 4 4 0 26:10 8
2. Dobříš C 4 3 1 24:12 7
3. Višňová 4 3 1 22:14 7
4. Měchenice B 4 2 2 17:19 6
5. Hořovice B 4 2 2 15:21 6
6. Mokropsy 4 1 3 17:19 5
7. Dobřichovice B 4 1 3 15:21 5
8. Dobříš D 4 0 4 8:28 4
Skupina F
4. kolo: Kavalier Sázava – Meteor Stříbrná Skalice 4:5, So Ondřejov – Junior Benešov 6:3, TK Hrušov B – Blaník Načeradec 2:7, Sporttenis Poříčí n. S. – TK Týnec n. S. B odloženo pro déšť.
1. Načeradec 4 4 0 32:4 8
2. Stříbrná Skalice 4 4 0 27:9 8
3. Ondřejov 4 2 2 19:17 6
4. Sázava 4 2 2 14:22 6
5. Hrušov B 4 1 3 12:24 5
6. Benešov 3 1 2 12:15 4
7. Poříčí n. S. 3 0 3 5:22 3
8. Týnec n. S. B 2 0 2 5:13 2