Středočeská divize
4. kolo: Benátky n. J. – Březnice 7:2, Rohatsko – Ml. Boleslav 5:4, Řevnická Sportovní – Český Brod 5:4, Houštka – Nymburk D 2:7.
 1. Nymburk D⋌ 4 4 0  23:13  8
 2. Řevnická sportovní ⋌4 3 1  24:12  7
 3. Český Brod⋌ 4 3 1  22:14  7
 4. Ml. Boleslav⋌ 4 2 2  22:14  6
 5. Rohatsko⋌ 4 2 2  17:19  6
 6. Benátky n. J.⋌ 4 1 3  16:20  5
 7. Březnice⋌ 4 1 3   8:28  5
 8. Houštka ⋌4 0 4  12:24  4
I. třída
Skupina A
4. kolo: Kralupy – Baník Příbram 7:2, SK Kladno – Kročehlavy 4:5, F.H.TK Dobřichovice B – Dobříš 4:5, LTC Beroun – Černošice 6:3.
 1. Beroun ⋌4 4 0  24:12  8
 2. Kročehlavy⋌ 4 4 0  22:14  8
 3. Dobříš ⋌4 3 1  19:17  7
 4. Černošice⋌ 4 2 2  17:19  6
 5. Kralupy⋌ 4 2 2  20:16  6
 6. Příbram ⋌4 1 3  17:19  5
 7. SK Kladno⋌ 4 0 4  14:22  4
 8. Dobřichovice⋌ 4 0 4  11:25  4
Skupina B
4. kolo: Kutná Hora – Říčany 7:2, Mnichovo Hradiště – Brandýs n. L. 3:6, 1. TK Pacov – Radošovice 6:3, LTC Kolín – Poděbrady 7:2.
 1. LTC Kolín ⋌4 4 0  24:12  8
 2. Brandýs n. l. ⋌3 3 0  21:6   6
 3. Mn. Hradiště⋌ 4 2 2  23:13  6
 4. 1. TK Pacov ⋌4 2 2  19:17  6
 5. Poděbrady ⋌4 1 3  10:26  5
 6. Kutná Hora⋌ 2 2 0  14:4   4
 7. Říčany⋌ 4 0 4  10:26  4
 8. Radošovice ⋌3 0 3   5:22  3
II. třída
Skupina A
4. kolo: Loko Beroun – LTC Rakovník 4:5, Buštěhrad – Nučice 4:5, Rudná – SK Kladno B 9:0, Stochov – SK Mělník 3:6. Předehrávka 6. kola: Buštěhrad – LTC Rakovník. Předehrávka 7. kola: Buštěhrad – Rudná 4:5.
 1. Rakovník ⋌5 5 0  30:15  10
 2. Mělník⋌ 4 4 0  25:11   8
 3. Rudná ⋌5 3 2  26:19   8
 4. Nučice⋌4 3 1  23:13   7
 5. Buštěhrad ⋌6 1 5  23:31   7
 6. Beroun⋌ 4 1 3  17:19   5
 7. Stochov⋌ 4 1 3  13:23   5
 8. SK Kladno B⋌ 4 0 4   5:31   4
Skupina B
4. kolo: LTC Kolín B – Houštka B 7:2, Žiželice n. C. – Neratovice 5:4, Bakov n. J. – Vestec 4:5, Mladá Boleslav B – Benátky n. J. B 9:0.
 1. Ml. Boleslav B ⋌4 4 0  27:9   8
 2. Vestec ⋌4 4 0  22:14  8
 3. LTC Kolín B ⋌ 4 3 1  22:14  7
 4. Žiželice n. C. ⋌4 2 2  17:19  6
 5. Houštka B ⋌4 2 2  16:20  6
 6. Bakov n. J. ⋌4 1 3  17:19  5
 7. Neratovice⋌ 4 0 4  14:22  4
 8. Benátky n. J. B ⋌4 0 4   9:27  4
Skupina C
4. kolo: Březnice C – So Dobřichovice 3:6, Dobříš B – Bohutín B 4:5, Březnice B – Měchenice 1:8, So Sedlčany – Rožmitál 8:1.
 1. Měchenice⋌ 4 4 0  30:6   8
 2. Sedlčany ⋌4 4 0  27:9   8
 3. Dobřichovice⋌ 4 3 1  22:14  7
 4. Rožmitál ⋌4 3 1  19:17  7
 5. Bohutín B ⋌4 2 2  19:17  6
 6. Dobříš B ⋌4 0 4  13:23  4
 7. Březnice B⋌ 4 0 4  10:26  4
 8. Březnice C ⋌4 0 4   4:32  4
Skupina D
4. kolo: Průhonice – Zruč n. S. 4:5, 1. TK Pacov B – Votice 7:2, Benešov – Hrušov 6:3, Starý Kolín – Kutná Hora odloženo na 21. 6.
 1. Benešov⋌ 4 4 0  24:12  8
 2. Votice ⋌4 3 1  22:14  7
 3. Hrušov ⋌4 2 2  22:14  6
 4. 1.TK Pacov B ⋌4 2 2  19:17  6
 5. Starý Kolín⋌ 3 2 1  16:11  5
 6. Zruč n. S. ⋌4 1 3  12:24  5
 7. Kutná Hora B⋌ 3 1 2  11:16  4
 8. Průhonice ⋌4 0 4   9:27  4
III. třída
Skupina A
4. kolo: Černošice B – Hostivice 5:4, Sn. Kladno B – Stochov B 9:0, Rakovník B – Hvězda Kladno 6:3, Nučice B – TK Botanika 8:1.
Skupina B
4. kolo: 13 SK Mělník B – Lysá n. L. 7:2, Týnec n. L. – Nymburk E 3:6, Poděbrady B – Žiželice B 6:3, Mn. Hradiště B – SK Mělník C 6:3.
Skupina C
4. kolo: Rožmitál B – Dobřichovice B odloženo, Baník Příbram B – LTC Beroun B odloženo, Žebrák – Mníšek p. B. 3:6, Řevnická sportovní B – Hořovice 6:3.
Skupina D
4. kolo: Týnec n. S – 1. TK Pacov C 4:5, Čerčany – Benešov B 9:0, Říčany B – Kutná Hora C 6:3, Votice B – Stránčice 5:4.