Radost úspěšných závodnic byla obrovská. „Z úspěchu na první velké soutěži jsme se všichni velmi radovali a velký dík patří trenérce a choreografce Pavlíně Hlaváčové," připojila trenérka.

Poděbradský oddíl pořádal první kolo Bohemia aerobic Tour. Tradičně skvěle obsazenou soutěž pořádá klub již po několikáté ve Sportovním Centru v Nymburce. Soutěže se zúčastnilo 128 týmů z České republiky v různých věkových kategoriích a několika kategoriích podle druhu cvičení.

„Děkujeme tímto městu Poděbrady, že se nám vždy snaží finančně pomoci s organizací této velké akce, při které se jen na ploše vystřídá kolem 1200 soutěžících," řekla Sobotková.

Poděbradský oddíl reprezentovalo šest soutěžních týmů v kategoriích Fitness tým 8 – 10 let skladba Šeherezády, ve věku 12 – 14 let skladba Corrida a seniorský fitness tým Queen. „V kategorii Aerobik show profi jsme měli nejmladší děvčátka v kategorii 7 – 8 let se skladbou Léto a v kategorii 12 – 15 let skladbu Army girls. Jako každou sezonu máme i letos Dance tým, který soutěží se skladbou Falcon zumba 2017. S hrdostí můžeme hlásit, že všech našich dvaasedmdesát závodnic si z Nymburka odvezlo zlaté medaile," zářila štěstím Sobotková. „Soutěžní maraton jsme tedy zahájili skvěle a věříme, že budeme úspěšní i nadále," dodala.