Opět se jednalo o kamarádskou a uvolněnou akci. Sportovní střelci se mohli zúčastnit střelby ze sportovní i velkorážné pistole, přičemž se  v každé disciplíně střílelo 25 ran, pět nejhorších zásahů se odečetlo a do závěrečné výsledkové listiny se započítal lepší výsledek jedné z disciplín.

Mrazivé počasí prověřilo leckterého střelce a jemná motorika pro citlivou práci prstu na spoušti mizela v přímé úměrnosti s tuhnoucím prstem. První tři střelci získali medaili a věcnou cenu dle vlastního výběru a věcnou cenu si rovněž odnesl každý střelec, který se zúčastnil tohoto závodu.

Barvy AVZO Křinec v tomto klání hájil Pavel Kovář a se 198 body bral zlato. Stříbrný post obsadil Petr Komárek, jemuž součet zásahů hodil pěkných 192 bodů a získal tak pro Dvory druhé místo. S odstupem dvou bodů si bronz na krk pověsil Petr Starosta, rovněž střílející za SSK Dvory, následovaný klubovým kolegou Pavlem Puldou, jemuž dal součet 182 bodů a čtvrtou příčku. Pátý flek bral se 178 body Ladislav Hatl (SSK Dvory), následovaný křineckým střelcem Milanem Benešem se stejným počtem bodů.