Okresní přebor I. třídy

21. kolo: Městec Králové A – Lysá nad Labem B 8:10, Loko Nymburk C – AFK Nymburk A 3:15, Pečky A – Sadská E 12:6, Sadská D – Seletice A 14:4, Poděbrady A – Krchleby B 11:7.

 1. AFK Nbk A⋌ 21  15 6  0 248:130  51
 2. Krchleby B⋌ 21  14 1  6 218:160  43
 3. Lysá B⋌ 21  12 2  7 220:158  38
 4. Pečky A⋌ 21  11 4  6 202:176  37
 5. Loko Nbk C ⋌21  11 0 10 202:176  33
 6. Loko Nbk D ⋌20 10 2  8 191:169  32
 7. Poděbrady A⋌ 21  10 1 10 196:182  31
 8. Sadská D⋌ 21   9 3  9 190:188  30
 9. M. Králové A⋌ 21   9 3  9 189:189  30
10. Předhradí A⋌ 20   7 0 13 150:210  21
11. Seletice A⋌ 21   3 4 14 141:237  13
12. Sadská E⋌ 21   1 0 20 103:275   3

Okresní přebor II. třídy

21. kolo: Loko Nymburk E – AFK Nymburk B 10:8, Písková Lhota – Lysá nad Labem C 9:9, Hořátev – Kostomlaty 11:7, Krchleby C – Žehuň 11:7, Poděbrady B – Dvory 5:13, Sadská F – Městec Králové B 1:17 .

 1. AFK Nbk B⋌ 21  15 3  3  242:136 48
 2. Žehuň⋌ 21  15 0  6  234:144 45
 3. Dvory A⋌ 21  13 4  4 234:144  43
 4. Loko Nbk E⋌ 21  11 6  4 215:163  39
 5. P. Lhota A⋌ 21  10 5  6 218:160  35
 6. Poděbrady B⋌ 21   8 7  6 194:184  31
 7. Lysá C⋌ 21   9 3  9 210:168  30
 8. Hořátev⋌ 21   8 4  9 188:190  28
 9. M. Králové B⋌ 21   8 1 12 184:194  25
10. Krchleby C⋌ 21   6 1 14 142:236  19
11. Kostomlaty⋌ 21   5 2 14 161:217  17
12. Sadská F⋌ 21   0 0 21  46:332   0

Okresní přebor III. třídy

21. kolo: Předhrádí B – Dvory B 12:6, Senice –Písková Lhota B 14:4, Opočnice – Lysá nad Labem D 6:12, Sokoleč – Poděbrady C 16:2, AFK Nymburk C – Pečky B 3:15.

 1. Předhrádí B⋌21  18 2  1 264:114  56
 2. Sokoleč⋌ 21  18 2  1 254:124 
 3. Senice⋌ 21  15 0  6 226:152  45
 4. Pečky B⋌ 21  13 1  7 222:156  40
 5. Dvory B⋌ 21  11 3  7 209:169  36
 6. Poříčany⋌ 20  10 1  9 200:160  31
 7. Lysá D⋌ 21  10 1 10 185:193  31
 8. Opočnice⋌ 21   6 1 14 155:223  19
 9. Seletice B⋌ 20   6 1 13 159:201  19
10. AFK Nbk C⋌ 21   6 1 14 165:213  19
11. Poděbrady C⋌ 21   5 1 15 147:231  16
12. P. Lhota B⋌ 21   0 0 21  64:314   0