Semifinále play off – 1. utkání

So Líbeznice – So Hudlice B
10:4 (čtyřhry 2:0)
Domácí nastoupili do úvodního utkání v silné sestavě a odpočátku to bylo znát. Po vyhraných obou čtyřhrách získal první bod ve dvouhře Kraml, který tak poslal svůj tým do tříbodového náskoku a potřebného klidu. Hosté sice zásluhou Dřevěného a Homolky snížili na 3:2 a Drože na 4:3, ale pak už se stal zápas jednoznačnou záležitostí domácího týmu.
Body: Kraml 3, Eschner 3, Vondráž 1, Kala 1 – Drož 2, Dřevěný 1, Homolka 1.

TTC Kladno - FK Kolín
8:10 (čtyřhry 0:2)
Domácí nezačali dobře. Prohráli obě úvodní čtyřhry a od té doby museli dotahovat. Zatímco u domácího týmu vynikl jen Bajer, který dokázal vyhrát všechny své dvouhry, u hostů se dařilo především Pilnerovi a Vendlovi, kteří dokázali v Kladně vyhrát tři dvouhry a značně tak přispět k vítězství s exligovým týmem na jeho stolech.
Body: Bajer 4, Zika 2, Havlíček 2 – Pilner 3, Vendl 3, Uher 1, Dolejší 1.

Play out – 1. utkání

SKP ARLT Kladno – So Hořovice 8:10
Domácí se do play out dostali jen díky horší vzájemné bilanci s Mladou Boleslaví B, přesto se čekalo, že souboj osmého týmu ze základní části s jedenáctými Hořovicemi bude snadnou záležitostí. Tak jako v základní části, kdy ARLT vyhrál 11:3. Hosté ale boj o záchranu vzali hodně vážně a zaslouženě na stolech soupeře vyhráli.
Body: Podrobnosti domácí včas nenahlásili.

TJ Neratovice - KST Rakovník
10:2 (čtyřhry 2:0)
Neratovičtí na Rakovník umí. V základní části u nich vyhráli a doma s nimi remizovali 9:9. A i úvodní zápas o záchranu začali impozantně. Po vyhraných čtyřhrách vyhráli i první tři dvouhry a vedli už 5:0. Hostující Čech sice domácího Mottla porazil, snížil na 5:1, ale další průběh zápasu pokračoval ve stejné režii domácích jako v jeho první polovině.
Body: Michal 2, Zd. Dvořák 2, Mottl 2, Dvořák ml. 2 – Čech 1, Kettner 1.