V Opočnici se sešlo celkem čtyřiadvacet účastníků v kategorie Amater a děti do 15 let. Zde vyhrál Tomáš Regimon z Městce Králové, druhý skončil Michal Fiedler z Opočnice a třetí byl Antonín Havel z Ledče nad Sázavou. Čtvrtý skončil Tomáš Macura.

Kategorie hráčů byla opravdu vyrovnaná a boje byly velice těsné. Nakonec i o prvním místě rozhodoval až poměr setů a vzájemný zápas mezi hráči Městce Králové Kubánkem a Klozem, který po boji vyhrál Kubánek 2:1 na sety. Na pomyslný bronzový stupínek vystoupal Roman Procházka z Opočnice, který obhajoval loňské prvenství.

„O pohodu a teplo se postaral personál našeho hostince, kde bylo i občerstvení a výborné pivko. Vše proběhlo v kamarádském prostředí, kde se sešli dnes už vlastně i turnajoví kamarádi opět po roce a někteří ještě po skončení poseděli v hostinci do pozdních večerních hodin v družném rozhovoru. Doufáme tedy, že turnaj opět přispěl k předvánoční pohodě a už se těšíme na příští, který bude jubilejním desátým ročníkem,“ řekl po vydařeném turnaji stolních tenistů Roman Šanda, pořadatel akce.

Pořadí: 1. J. Kubánek (Velké Výkleky), 2. D. Kloz (Městec Králové), 3. R. Procházka, 4. O. Suchánek, 5. J. Fiedler (všichni Opočnice), 6. V. Hotovec (Městec Králové), 7. J. Najbrt (Opočnice), 8. P. Berný (Městec Králové), 9. R. Šanda (Opočnice).