Skupina A

16. kolo: Říčany B – V. Popovice 12:6 (čtyřhry 2:0) Štěpánek 3, Pokorný 2, Valenta 2, Erlich 1, 2xWO – Randák 1, Stupavský 1, Škop 1, 3xWO, Žebrák – Veltrusy 9:9 (2:0) Spousta 3, Jančiga 2, Kžemen 1, Kunc 1 – Šulc 3, Tesárek 2, Křišťan 2, Jirásek 2, Lány – ST–Šanov 9:9 (1:1) Spiegl 2, Hrbek 2, M. Moravec 2, L. Moravec 2 – Pisár 4, V. Knor 3, L. Knor 1, Lochovice – Rakovník B 15:3 (1:1) Zítek 4, Baier 3, Budělovský 3, Zitta 3, 1xWO – Rezek 1, 1xWO, Rožmitál – TTC Kladno C 11:7 (2:0) Srch 4, Eisenreich ml. 3, Dlouhý 2 – Lážňovský 2, Pachman 2, Dědina 1, Šulc 1, 1xWO, Hořovice B – Kr. Dvůr C 8:10 (0:2) Kebrle 2, Čepelák 1, Čepelák ml. 1, 4xWO – Vlček 3, Kopřiva 3, Řejha 2.

17. kolo: Žebrák – V. Popovice 10:8 (2:0) Spousta 3, Jančiga 3, Kunc 2 – Randák 3, Stupavský 2, Škop 2, Semrád 1, Říčany B – Veltrusy 10:8 (2:0) Pokorný 3, Černý 2, Valenta 2, Šanc 1 – Jirásek 1, Šulc 1, Křišťan 1, 5xWO, Lochovice – ST–Šanov 11:7 (1:1) Zítek 4, Baier 3, Zitta 2, Budělovský 1 – Pisár 3, L. Knor 2, V. Knor 1, Lány – Rakovník B 10:8 (0:2) M. Moravec 3, Vajcová 3, L. Moravec 3, Spiegl 1 – Přibík 2, Kos 2, Rezek 2, Hořovice B – TTC Kladno C 7:11 (1:1) Ungr 2, Pancíř 1, 3xWO – Menc 3, Šulc 3, Lážnovský 2, Dědina 2, Rožmitál – Kr. Dvůr C 7:11 (0:2) Dlouhý 1, 6xWO – Řejha 3, Vlček 2, Kopřiva 2, Malina 2.

1. Králův Dvůr C⋌ 17 16 0  1  237:69   48
2. Lochovice⋌ 17 15 1  1  209:97   46
3. Říčany B⋌ 17 11 2  4  162:144  35
4. Rožmitál ⋌17 10 2  5  177:129  32
5. ST–Šanov ⋌17  8 5  4  169:137  29
6. Lány⋌ 17  8 3  6  161:145  27
7. Rakovník B⋌ 17  7 2  8  159:147  23
8. Velké Popovice ⋌17  5 4  8  152:154  19
9. TTC Kladno C⋌ 17  4 2 11  118:188  14
10. Žebrák⋌ 17  3 2 12  100:206  11
11. Veltrusy⋌ 17  2 2 13  108:198   8
12. Hořovice B ⋌17  0 1 16   84:222   1

Skupina B

16. kolo: Kolín C – Libice n. C. 7:11 (1:1) Mazurkiewicz 2, Ptáček ml. 2, P. Ptáček 1, 1xWO – Trajhan 4, Paroulek 3, Kaipr 2, 1xWO, Kolín B – Brandýs B 13:5 (2:0) Hrda 4. Lhoták 2, Ulrich 2, Cikán 2, Zaplatílek 1 – Holub 2, Seidl 1, 2xWO, Benešov – Nymburk 7:11 (1:1) Váňa 2, Zrcek 1, Zvolský 1, 2xWO – Suchomel 3, Horáček 3, Piroutek 2, Třešňák 1, 1xWO, Sadská – K. Hora 10:8 (1:1) Wagner 4, Beran 3, Kyncl 2 – Herout 2, Maruščák 2, Štus 2, Vala 1, Kosmonosy – Sázava B 9:9 (0:2)Zajíček 3, Veselý 2, Čech 2, Durdis 2 – Trmal 3, Krejčí 2, Budjač 2, Bělá p. B. B – Ml. Boleslav C 10:8 (2:0) Řípa 3, Postelt 3, Prožík 2 – Loudín 2, Niedermertl 1, Kouřil 1, Kopecký 1, 3xWO.

17. kolo: Kolín B – Libice n. C. 12:6 (0:2) Lhoták 4, Ulrich 3, Zaplatílek 3, Hrda 1, 1xWO – Kaipr 3, Paroulek 1, Kolín C – Brandýs B 12:6 (2:0) Mazurkiewicz 3, P. Ptáček 3, Šembera 2, Ptáček ml. 1, 1xWO – Sysel 2, Holub 2, 2xWO, Sadská – Nymburk 14:4 (1:1) Vojáček 3, Vydra 2, Beraan 2, Kyncl 2, 4xWO – Suchomel 2, Třešňák 1, Benešov – K. Hora 7:11 (0:2) Zrcek 1, Zvolský 1, 5xWO – Maruščák 3, Jirásek 2, Růžička 2, Štus 2, Bělá B – Sázava B 13:5 (1:1) Balcar 4, Postelt 3, Řípa 2, Balog 1, 2xWO – Trmal 1, Krejčí 1, Budjač 1, 1xWO, Kosmonosy – Ml. Boleslav C 9:9 (2:0) Durdis ml. 3, Veselý 2, Zajíček 2 – Čeřovský 4, Nováček 3, Kouřil 1, Loudín 1.

1. Kolín B⋌ 17 15 2  0  210:96   47
2. Sadská⋌ 17 14 1  2  204:102  43
3. Bělá p. B. B⋌ 17 12 2  3  198:107  38
4. Ml. Boleslav C⋌ 17  8 6  3  175:131  30
5. Libice n. C. ⋌17  8 2  7  156:150  26
6. Kutná Hora⋌ 17  9 2  6  152:154  26
7. Kolín C⋌ 17  7 1  9  131:175  22
8. Brandýs n. L. B⋌ 17  4 4  9  127:179  16
9. Nymburk ⋌17  4 3 10  120:186  15
10. Kosmonosy ⋌17  3 3 11  135:171  12
11. Sázava B⋌ 17  2 2 13  118:187   8
12. Benešov⋌ 17  1 2 14  109:197   5