Celou první polovinu odehrály Lány ve skupině A a Zruč n. S. ve skupině D bez jediné ztráty bodu. Zatímco ve skupině A Lány B doma porazily druhé Roztoky a svůj náskok navýšily na sedm bodů, náskok Zruče nad Sázavou narostl už na rovný tucet bodů. Stalo se tak i díky Čáslavi, která doma porazila druhý Týnec n. S.

Krajská II. třída – skupina A

10. kolo: Stochov Honice – Roztoky 8:10 (1:1) Navrátil 3, Fencl 2, Jedlička 1, Janoušek 1 – Žáček 3, Moravec 3, Matějíček 3, Lány B – Dřínov 16:2 (2:0) Vajcová 4, Jirkovský 4, Moravec ml. 3 – Poláková 2, Neratovice B – Slaný 8:10 (0:2) Ehl 4, Beneš 3, Čuba 1, 1xWO – Horský 3, Pánek 2, Macák 2, Polák 1, Sn Kladno – Sport Kladno 11:7 (1:1) J. Špalek 4, Havel 3, M. Špalek 1, Šavel 1, Kříž 1 – Novák 2, Pírka 2, Jedlička 2, Mlékojedy/ Kostelec n. L. – Rakovník C 10:8 (1:1) Zd. Donát 3, Halama 3, Kulíšek 2, Legát 1 – Tvrz 3, Šebek 2, Fabinger 1, Cír 1, Líbeznice B – SKP ARLT Kladno B 11:7 (1:1) Kala 4, Kulíšek 2, Srbek 2, Trgiňa 2 – Čermák 2, Dvořák 1, Štěpán 1, 2xWO.

11. kolo: Stochov Honice – Dřínov 12:6 (2:0) Jedlička 4, Navrátil 4, Fencl 1, Janoušek 1 – Poláková 2, Holan 2, Kruml 2, Lány B – Roztoky 11:7 (0:2) Vajcová 4, Moravec ml. 3, Šulc 2, Jirkovský 2 – Žáček 2, Matějíček 1, Tikovský 11xWO, Neratovice B – Sport Kladno 8:10 (1:1) Beneš 3, Ehl 2, Čuba 1, Weisser 1 – Novák 3, Jedlička 3, Pírka 2, Černý 1, Sn Kladno – Slaný 11:7 (1:1) J. Špalek 3, M. Špalek 3, Jírový 2, Šavel 1, 1xWO – Horský 4, Poláček 1, Tajč 1, Mlékojedy/Kostelec – ARLT Kladno B 17:1 (1:0) Legát 3, Donát 3, Kulíšek 3, Halama 2, 5xWO, Líbeznice B – Rakovník C 8:10 (0:2) Kulíšek 3, Srbek 1, 4xWO – Tvrz 3, Šebek 2, Fabinger 2, Cír 1.

 1. Lány B⋌ 11 11 0  0  139:59   33
 2. Roztoky⋌ 11  8 2  1  120:78   26
 3. Rakovník C⋌ 11  6 3  2  109:89   21
 4. Slaný⋌ 11  7 0  4   99:99   21
 5. Sn Kladno ⋌11  5 3  3  102:96   18
 6. Mlékojedy⋌ 11  5 2  4  104:94   17
 7. Stochov Honice⋌ 11  5 1  5  108:90   16
 8. Sport Kladno ⋌11  4 0  7   95:103  12
 9. Líbeznice B ⋌11  3 2  6   88:110  11
10. Neratovice B ⋌11  3 0  8   92:106   9
11. ARLT Kladno B ⋌11  2 1  8   84:114   7
12. Dřínov ⋌11  0 0 11   48:150   0

Krajská II. třída – skupina B

10. kolo: Nymburk B – Bělá C 7:11 (1:1) Třešňák 3, Pour 1, Mucha 1, Šimek 1 – Kapras 3, Kaňka 3, Slobodzian 2, Balog 2, Přezletice – Kosmonosy B 12:6 (2:0) Weishaupt 3, Ouda 3, Slunéčko 2, Štěpánek 1, 1xWO – Čech 3, Zajíček 2, Horsák 1, Mn. Hradiště C – Lysá n. L. 5:13 (1:1) Kastner 2, Grill 1, Koloc ml. 1 – Boháč 4, Sádlo 3, Bittner 3, Havel 2, Ml. Boleslav D – Mn. Hradiště B 2:16 (1:1) Niedermertl 1 – Kracman 4, Rulec 4, Luka 3, Haas 2, 2xWO, Brandýs C – Sadská B 4:14 (0:2) 4xWO – Fedačka 4, Vydra 4, Švarc 2, Máka 2, Krchleby – Sadská C 10:8 (1:1) Kučera 4, Procházka ml. 4, Paclt 1 – Motl 3, Dvořák 2, Popelka 1, 1xWO.

11. kolo: Nymburk B – Kosmonosy B 18:0 body nehlášeny, Přezletice – Bělá p. B. C 3:15 (0:2) Slunéčko 2, Weishaupt 1 – Kapras ml. 4, Balog 4, Slobodzian 3, Kaňka ml. 2, Mn. Hradiště C – Mn. Hradiště B 11:7 (2:0) Kastner 3, Grill 3, Pleticha 2, Kroupa 1 – Kracman 2, Luka 2, Haas 2, Hoďák 1, Ml. Boleslav D – Lysá n. L. 7:11 body nehlášeny, Brandýs C – Sadská C 9:9 (1:1) Zatřepálková 3, Ivan 2, Copák 2, Nekola 1 – Dvořák 4, Popelka 2, Motl 1, Počarovský 1, Krchleby – Sadská B 5:13 (0:2) Procházka ml. 2, Kučera 1, 2xWO – Fedačka 3, Švarc 3, Máka 2, Vydra 1, 2xWO.

 1. Sadská B ⋌11 10 1 0  132:66   31
 2. Lysá n. L. ⋌11  8 1 2  124:74   25
 3. Mn. Hradiště B⋌ 11  8 0 3  134:64   24
 4. Krchleby⋌ 11  8 0 3  127:71   24
 5. Mn. Hradiště C ⋌11  7 2 2  116:82   23
 6. Bělá p. B. C⋌ 11  6 2 3  117:81   20
 7. Ml. Boleslav D⋌ 11  4 0 7   81:117  12
 8. Sadská C ⋌11  2 3 6   81:117   9
 9. Přezletice ⋌11  2 1 8   67:131   7
10. Nymburk B⋌ 11  2 1 8   84:114   7
11. Kosmonosy B ⋌11  2 0 9   70:128   6
12. Brandýs n. L. C⋌ 11  1 1 9   55:143   4

Krajská II. třída – skupina C

10. kolo: Unhošť – Sedlčany B 7:11 (1:1) Sokolovský 3, Zbírovský 1, 2xWO – Linhart 4, Lesák 3, Kovář 2, Mašek 1, Ořech – Březnice 9:9 (0:2) Skřivánek 4, Helo 2, Kohlík ml. 2, Krasničan 1 – Dušek 3, Haník 2, Suchopár 2, Olešná – Králův Dvůr E 6:12 (0:2) Vurm 2, J. Kopp 1, St. Kopp 1, Herman 1, 1xWO – Dřevěný 4, Votava 3, Včelička 3, TTC Příbram – Králův Dvůr D 5:13 (1:1) Silavecký 1, 3xWO – Hák 4, Rujder 3, Roziňák 3, Vlasák 2, Klínec – Nižbor 7:1 (0:2) Urban 3, Hrstka 2, Vilhelm 1, 1xWO – Kovanda 4, Pech 2, Šmíd 2, Šturc 1, Mníšek p. B. – Hudlice C 15:3 (2:0) Šťastný 4, Sedláček 4, Přáda 3, Macháček 2 – Krous 1, Stehlík ml. 1, Stehlík 1.

11. kolo: Unhošť – Březnice 14:4 (1:1) Hanuš 3, Blažek 3, Sokolovský 3, Jangl 3, Zbírovský 1 – Haník 3, Ořech – Sedlčany B 7:11 (0:2) Skřivánek 1, Krasničan 1, 5xWO – Linhart 3, Mašek 3, Kovář 2, Lesák 1, Olešná – Králův Dvůr D 5:13 (0:2) Herman 1, 4xWO – Rujder 4, Hák 3, Malina 2, Roziňák 2, body nehlášeny, TTC Příbram – Králův Dvůr E 9:9 (0:2) Brabenec 3, Silavecký 3, Karda 2, Ječmen 1 – Dřevěný 3, Toráč 2, Včelička 2, Klínec – Hudlice C 1:17 (2:0) Urban 4, Hrstka 4, Sixta 1 – Sklenář 2, Vaculík 2, Krous 2, Stehlík ml. 1, Mníšek p. B. – Nižbor 10:8 (1:1) Přáda 3, Sedláček 3, Šťastný 2, Macháček 1 – Kovanda 4, Pech 2, Šturc 1.

 1. Králův Dvůr D ⋌11 9 0 2  130:68   27
 2. Mníšek p. B.⋌ 11 7 1 3  111:87   22
 3. Nižbor ⋌11 7 1 3  120:78   22
 4. Klínec ⋌11 7 1 3  119:79   22
 5. Olešná⋌ 11 5 1 5   89:109  16
 6. Sedlčany B ⋌11 5 1 5   93:105  16
 7. Březnice⋌ 11 4 3 4   98:100  15
 8. Unhošť ⋌11 4 2 5  101:97   14
 9. Králův Dvůr E ⋌11 4 1 6   95:103  13
10. TTC Příbram⋌ 11 4 1 6   95:103  13
11. Hudlice C⋌ 11 2 1 8   78:120   7
12. Ořech⋌ 11 1 1 9   59:139   4

Krajská II. třída – skupina D

10. kolo: Olympia Kutná Hora – Velké Popovice B 15:3 (2:0) Darius 4, Maier 4, Vrána 3, Tichý 2 – 3xWO, So Kutná Hora B – Klučov 7:11 body nehlášeny, Zruč n. S. – Říčany C 14:4 (1:1) Herout 4, Šmíd 3, Kamarýt 3, 3xWO – Černý 1, Voráč 1, Šanc 1, Vlašim – Kolín D 7:11 (1:1) Pěnkava ml. 2, Hejný 1, Škopek 1, 2xWO – Křivánek 4, Šembera 2, Holman 2, Brant 2, Týnec n. L. – Benešov B 12:6 body nehlášeny, Čáslav – Týnec n. S. 10:8 (1:1) Sosnovec 3, Lövl 3, Beňuš 2, Zikmunda 1 – Staněk 3, Balata 2, Hameta 1, 2xWO.

11. kolo: Ol. Kutná Hora – Klučov 5:13 (2:0) Majer 2, Tichý 1 – Kurel 4, P. Martin 3, Chlumský 2, J. Martin 1, 3xWO, So Kutná Hora B – Velké Popovice B 15:3 body nehlášeny, Zruč n. S. – Kolín D 18:0 (2:0) Šmíd 4, Herout 4, Kamarýt 3, Fiala 3, 2xWO, Vlašim – Říčany C 8:10 (2:0) Pěnkava ml. 4, Polák 2 – Voráč 3, Erlich 3, Černý 2, Šanc 2, Týnec n. L. – Týnec n. S. 7:11 body nehlášeny, Čáslav – Benešov B 11:7 (1:1) Sosnovec 4, Cyrus 2, Beňuš 2, Lövl 2 – Dohnal 3, Šturc 2, 1xWO.

 1. Zruč n. S. ⋌11 11 0  0  165:33   33
 2. Týnec n. S. ⋌11  7 0  4  109:88   21
 3. Říčany C⋌ 11  6 2  3   96:102  20
 4. Kolín D ⋌11  6 1  4  102:96   19
 5. Čáslav⋌ 11  6 1  4   99:99   19
 6. Vlašim ⋌11  6 0  5  110:88   18
 7. So K. Hora B⋌ 11  5 2  4  100:98   17
 8. Klučov⋌ 11  5 1  5  111:87   16
 9. Olymp K. Hora⋌ 11  5 1  5   93:105  16
10. Týnec n. L. ⋌11  3 1  7   93:105  10
11. Benešov B ⋌11  1 1  9   69:129   4
12. V. Popovice⋌ 11  0 0 11   41:157   0