Hokejisté Nymburka jedou na led Trutnova

Druholigové hokejisty Nymburka čeká v sobotu další utkání druhé ligy. V šestém kole soutěže budou hrát borci Nymburka na ledě Trutnova a sobotní střetnutí bude mít úvodní buly v 17 hodin. V posledním odehraném kole Nymburk vyhrál na ledě Žďáru nad Sázavou 2:0, zatímco Trutnov prohrál po samostatných nájezdech v Kolíně. A to vedl již tříbrankovým rozdílem.

Dočkají se hokejisté Poděbrad první výhry?

Hokejisté Poděbrad, kteří stále na první vítězství v letosní sezoně čekají, odehrají střetnutí čtvrtého kola krajské ligy na ledě soupeře. V sobotu se totiž představí na zimním stadionu ve Vlašimi, kde se postaví místnímu Spartaku. Utkání začne v 17 hodin. V minulém kole prohrály Poděbrady doma s Královým Dvorem 1:3, Vlašim padla 4:5 v Kralupech.

Nohejbalisté hrají baráž s týmem Plzně

Extraligoví nohejbalisté Čelákovic sehrají barážové utkání, které se koná v sobotu od 14 hodin ve sportovním areálu v Čelákovicích ul. Ve Vrbí (E.I.S. aréna). Na svých kurtech se střetnou s druhým týmem z 1. ligy TJ Start VD Plzeň, který má velké ambice do nejvyšší soutěže postoupit. Jako na každém domácím utkání nebude chybět slosování dobrovolného vstupného o hodnotné ceny a nechybí ani tradiční soutěž pro diváky. Dále je pro diváky k dispozici teplé a studené občerstvení po celou dobu nohejbalového utkání.

Fotbalistky přivítají tým Hradištka

Fotbalistky Staré Lysé budou hrát ve čtvrtém kole druhé ženské ligy na svém trávníku. Soupeřem jim bude celek Hradištka z Kolínska. Sobotní střetnutí bude mít úvodní výkop v 15.30 hodin.