Bohemia hraje o mistrovské body

Nejvyšší fotbalová soutěž zavřela za podzimní sezonou vrátka, zato krajská I.A třída ještě u konce tak úplně není. Může za to nesehrané utkání předposledního čtrnáctého kola mezi celky Bohemie Poděbrady a Záryb. Utkání se hraje v sobotu v Poděbradech na umělé trávě a začne ve 13 hodin.

Do Rožďalovic přijede Zmrhal

Odbor přátel SK Slavia Rožďalovice pořádá výroční členskou schůzi, která se koná v sobotu 10. prosince od 15 hodin v klubovně. O hodinu později začne beseda se zástupci Slavie Praha, dorazit by měli tiskový mluvčí M. Býček a fotbalista Jaromír Zmrhal. V 18 hodin pak začne vánoční besídka a volná zábava. Pořadatelé akce zvou všechny příznivce fotbalu bez klubové příslušnosti.

Kevin cup se bude hrát už potřicáté

FCS Red Horses Poděbrady pořádá turnaj v malé kopané pod názvem Kevin cup. Ten napíše už své jubilejní třicáté pokračování. Klání se koná v sobotu 10. prosince od 8.30 hodin v hale Bios v Poděbradech. Přijďte se pobavit a podpořit svůj tým.

Hokejisté z lázní se postaví Příbrami

Krajská soutěž mužů pokračuje o víkendu zápasy patnáctého kola. A v něm hrají hokejisté Poděbrad na svém ledě. V sobotu od 17 hodin hostí Spartak Příbram. Prodlouží domácí svoji vítěznou sérii?