Napraví si hokejisté reputaci?

Výbornou možnost na to, aby si napravili reputaci z prvního nepovedeného utkání, mají druholigoví hokejisté Nymburka. Ti budou totiž hrát i ve druhém kole na svém zimním stadionu. V sobotu budou hostit celek Spartaku Pelhřimov a utkání začne v 17 hodin. To samé se dá říct také o hokejistech Poděbrad. Ti prohráli v prvním kole v Mělníku a nyní mají možnost bodovat na svém ledě v Nymburce. V neděli hostí celek LEV Slaný. Utkání bude mít úvodní buly v 17.30 hodin.

Košíkáře Poděbrad prověří jejich turnaj

V lázeňském městě se uskuteční druhý ročník basketbalového turnaje mužů – Memoriál Karla Hercika. „Turnaj bereme jako jednu z významných součástí naší přípravy. Dva zúčastněné celky budou hrát stejnou soutěž jako my, proto by nám zápasy měly napovědět, jak na tom jsme," uvedl trenér Poděbrad Miroslav Paskovský. Turnaj otevře páteční předehrávka Basket Poděbrady s BC Real Réma Sadská. Sobotní program začíná od 9:30 hodin.

V Kersku budou závodit dračí lodě

V Bungalovech Kersko se uskuteční závody malých dračích lodí. Je to v sobotu od 9 hodin na adrese Kersko 464 u obce Hradišťko. Popis cesty na www.bungalovykersko.cz v sekci  Kde nás najdete a jak. Registrace jsou stále možné na telefonu 724 159 627. Jde o závody malých dračích lodí. Jedná se již o druhý ročník. Při minulých závodech se sešlo třináct posádek a přibližně čtyři stovky diváků.  Jedná se především o akci, kde veškerý výdělek jde na podporu provozu ZS v Hradišťku u Sadské. Letošní rok se očekává ještě větší účast.

Finálový turnaj rozhodne o vítězi

Finálový turnaj devátého ročníku letní soutěže Sokola Písková Lhota ve stolním tenisu se uskuteční v sobotu v sokolovně v Pískové Lhotě. Do finále postoupila nejlepší dvě družstva z kolínské a dvě z nymburské skupiny. Od devíti hodin začnou semifinálové boje mezi celky TTC Brandýs nad Labem (lídr kolínské skopiny) a Lokomotivou Nymburk (2. v nym. skupině), a TJ Sadská (vítěz nym. skupiny) se střetne s týmem Velkého Oseku (2. v kol. skupině). Od 11.30 hodin přijdou na řadu finále a zápas o třetí místo.