Hokejisté Nymburka jedou na jih Čech

Už jen tři kola zbývají do konce základní části druhé hokejové ligy. Nymburk, který usiluje o co nejlepší pozici pro play off, sehraje dva mače na půdě soupeře a jeden doma. V sobotu zajíždí svěřenci trenéra Pavla Bičiště na jih Čech. Síly totiž změří s týmem Vajgar Jindřichův Hradec. Utkání čtyřiatřicátého kola skupiny Střed začne v 18 hodin. Poté hraje Nymburk na ledě poslední Chotěboře a v závěrečném kole doma s celkem Břeclavi.

Poděbrady se předvedou na ledě Kralup

Dva zápasy play out mají za sebou hokejisté HC Poděbrady v Krajské lize. V obou zvítězili nad celkem Vlašimi. V prvním případě 6:3 na ledě soupeře, podruhé doma v předehrávce čtvrtého kola po samostatných nájezdech 6:5. Nyní je čeká další soupeř. Tím bude mužstvo Kralup nad Vltavou. Zápas druhého kola play out, který se hraje v neděli, začne na zimním stadionu v Kralupech v 15 hodin.

Basketbalisté hrají na palubovce Rigy

Košíkáři klubu ČEZ Basketball Nymburk definitivně ztratili možnost postupu do další fáze Eurocupu, proto se nyní mohou soustředit na Mattoni NBL a na VTB ligu. Právě ve druhé jmenované soutěži sehrají v sobotu další střetnutí. Tentokrát budou hrát na palubovce týmu VEF Riga. Sobotní utkání začne v 16 hodin.