O body se porvou se sousedem z tabulky

Poté, co nymburští druholigoví hokejisté porazili v derby Kolín, prohráli další dva zápasy základní části soutěže. Nejprve prohráli na ledě brněnské Techniky, pak dokonce doma s týmem Moravských Budějovic. A nyní hrají zase na půdě svého soka. V sobotním střetnutí změří své síly s celkem Spartaku Pelhřimov. Utkání bude mít úvodní buly v 18 hodin. Je to souboj sousedů z tabulky, navíc mají oba týmy shodně po devětačtyřiceti bodech.

Poděbrady hrají potřetí za sebou s Vlašimí

Hokejisté klubu HC Poděbrady nebudou mít volno ani o víkendu. Další utkání v bojích o záchranu sehrají na svém ledě a opět to bude s celkem Spartaku Vlašim. Poděbrady se tak střetnou s tímto soupeřem potřetí za sebou. Hráli s ním v posledním kole základní části, poté v prvním zápase play  out a nyní je čeká další vzájemné měření sil. Sobotní mač začne na nymburském zimním stadionu v 18.15 hodin. Jedná se o předehrávku čtvrtého kola.

Volejbalisté budou odvracet mečbol

Volejbalová série play off pokračuje třetím zápasem, a to v Nymburce v hale ZŠ Komenského v pátek ve 20.30 hodin. „Zveme všechny příznivce sportu na vrchol prvoligové volejbalové sezony v Nymburce. Přijďte povzbudit a vyhecovat naše hráče ke zvratu v sérii. Ještě zdaleka není nic ztraceno a hraje se dál," láká diváky do hlediště předseda nymburského oddílu Jindřich Licek. V případě pátečního vítězství série pokračuje i v sobotu ve 12.30 hodin. „Přijďte fandit v hojném počtu, abychom využili domácí prostředí a potrápili favority," řekl Licek. Nymburk prohrává v sérii hrané na tři vítězné mače s Českými Budějovicemi 0:2 na zápasy.