Nohejbalové týmy Čelákovic hrají doma

Postup do play off už mají extraligoví nohejbalisté Čelákovice jistý, ale stále je o co hrát. Třinácté kolo nabídne prestižní duel se soupeřem z Jižní Moravy. Na kurty Spartaku přijede v sobotu tým Modřic. Utkání začne ve 14 hodin. Od 10 hodin navíc hraje doma B – tým proti Startu Praha. Pořadatelé připravili speciální doprovodný program. Samozřejmostí je bohaté občerstvení, tombola a dovednostní soutěž.

Milovice hrají fotbal 80 let, přijede Slavia

Fotbalový klub AFK Milovice oslaví v sobotu 80. výročí svého založení. V 10.30 hodin sehrají poslední mistrovské utkání muži milovického klubu a soupeřem jim bude Městec Králové. Od 13.30 do 15.30 se uskuteční miniturnaj mladších žáků, kde se představí čtyři týmy. V 15.45 přijde na řadu ukázka poslušnosti psů paní Jiříkové z kynologického oddílu Milovice a v 17 hodin nastoupí na trávník stará garda Milovic, která si zahraje proti gardě Slavie Praha. Připraven je ještě další doplňkový program – skákací hrady a projížďka na koni s vodičem.

Poděbradský basketbal bude slavit 65 let

V sobotu oslaví poděbradský basketbal 65 let své existence. Jeden z nejvýraznějších sportů města Poděbrady má bohatou historii. Oslavy se ponesou především ve sportovním duchu a odehrají se ve sportovním areálu na Ostende. Už v 9.30 nastoupí malý basketbalový potěr, hráči a hráčky z přípravky. Na kurtu se postupně představí celky minižáků a minižaček, žáků a žaček, dorostenky, tým žen, stará garda a také mužské áčko. V podvečer vyvrcholí oslavy kulturní částí.

Hokejoví mistři zavítají do Poděbrad

Chcete vidět na vlastní oči hokejové mistry? Nebo chcete získat jejich podpis? Máte možnost. Petr Čáslava a Petr Koukal zamíří do poděbradské prodejny Elektro Oáza v Kluku. Zde budou v neděli od deseti hodin vyprávět o sobě, o tom, jak se dostali k hokeji, jaké je to stát se mistrem světa.