Košíkáři jsou jednou nohou v semifinále

Dva nula na zápasy. To je stav čtvrtfinálového souboje mezi týmy Nymburka a slovenskou Levicí. Obhájce trofeje může vybojovat postup do semifinále už v sobotu, kdy hostí soupeře na své palubovce. Třetí vzájemný duel play off Mattoni NBL začne v 18 hodin v nymburském Sportovním centru.

Nohejbalisté jedou k soupeři

Zruč-Senec. To je jméno dalšího soupeře čelákovických extraligových nohejbalistů. Ti budou hrát v sobotu na kurtech soupeře a utkání začne ve 14 hodin. V Čelákovicích bude hrát místní druholigová rezerva, která se utká od 14 hodin s Horažďovicemi.

Do Staré Lysé zamíří Karlovy Vary

Druholigové fotbalistky Staré Lysé hrají podruhé za sebou doma. V neděli hostí na svém trávníku tým Karlových Varů. Utkání začne ve 14 hodin.

Houslice si zahrají ve Velkém Oseku

Zajímavá podívaná se chystá ve Velkém Oseku na Kolínsku. Jedná se o fotbalový zápas Velký Osek – Slavoj Houslice (film Okresní přebor. A hraje se v neděli a začátek zápasu je naplánovaný na 15 hodin.

Poděbrady opět ožijí chodeckými závody

V sobotu 21.dubna se v Poděbradech uskuteční  sportovní den. Dopoledne dostanou prostor ke sportování žáci místních škol a odpoledne nastoupí chodci ke svým závodům. Od těch mladších po veterány. Ale hlavní závodem je mistrovství České republiky mužů a žen na 20 km v chůzi. Je to také součást mezistátního utkání družstev na 20 km v chůzi, mítink Evropské Atletiky EA.

Chcete si zacvičit? Máte možnost

Oddíl aerobiku TJ Sokol Poděbrady a město Poděbrady zve všechny příznivce pohybu na čtvrtý ročník soutěže Poděbradská brána, který se koná v neděli od 9 do 18 hodin v nymburském sportovním centru. Jedná se o celorepublikovou soutěž v pódiových skladbách aerobiku.

Nejlepší šachisté se sejdou v lázních

Od pátku do neděle se v Poděbradech v kongresovém a kulturním centru Lázeňská kolonáda uskuteční tři finálová kola Extraligy šachových družstev 2012. Rozhodne se zde o mistru České republiky.Páteční program zápasů začne ve 14 hodin, v sobotu a v neděli pak shodně v 10 hodin.