Košíkáři vyhlížejí další dva mače

Ještě dva zápasy sehrají tento týden basketbalisté Nymburka. A to ve dvou soutěžích. Ale obě střetnutí se budou hrát na palubovce jedenáctinásobného českého mistra. V pátek od 18 hodin hostí Nymburk ve Sportovním centru v rámci nejvyšší tuzemské soutěže celek Opavy, v neděli se pak v hale pražské Tipsport arény postaví slavnému týmu CSKA Moskva v rámci VTB ligy. Nedělní mač začne v 17 hodin.

Vlci z Jablonce se postaví Nymburku

Vlci z Jablonce nad Nisou budou dalším soupeřem druholigových hokejistů klubu NED Hockey Nymburk. Zápas osmnáctého kola základní části se bude hrát v sobotu na nymburském zimním stadionu a bude mít úvodní buly v 17 hodin.

Porazí Poděbrady Slaný i podruhé?

Nutně potřebují vyhrát. A mají k tomu vhodného soupeře. Poděbradští hokejisté totiž hostí na svém ledě celek Slaného, který v prvním vzájemném měření sil letošní sezony porazili 4:2 na jeho stadionu. Nedělní střetnutí čtrnáctého kola Krajské ligy začne v 17 hodin.

Svátek florbalu bude v sobotu

Dlouho očekávaný den nymburského florbalu je za dveřmi. Již v sobotu 13. prosince se představí na domácí palubovce ve Sportovním centru dva celky, složené z nymburských hráčů – mužské SKP Nymburk a ženská FA MB – Nymburk. Utkání mužů proti týmu Wizards začne v 17 hodin, nymburské lvice se postaví Hradci Králové od 20 hodin.

Do Milovic zamíří cyklokrosová elita

V sobotu 13. prosince se sjede do Milovic cyklokrosová elita, aby mezi sebou bojovala o titul mistra České republiky. Start první kategorie je v 10 hodin. Odpoledne od 14.30 hodin bude odstartován závod mužů ELITE + U23, který se pojede jako 3. Velká cena Milovic a zároveň předposlední závod seriálu TOI TOI CUP.