Nymburk se doma postaví pražské Kobře

Do konce základní části druhé hokejové ligy zbývá sehrát pět střetnutí. Ve třicátém kole změří hokejisté Nymburka své síly s celkem Kobra Praha. Sobotní mač se hraje na nymburském zimním stadionu a začne jako tradičně v 17 hodin. Nymburku patří zatím devátá pozice a na svém kontě má dvaačtyřicet bodů. Kobra má o sedm bodů víc a vyhřívá se na šesté pozici aktuální tabulky skupiny Západ.

Hokejisté z lázeňského města hrají o naději

Naděje poděbradských hokejistů na play off stále žije. Ale mužstvo to bude mít hodně těžké. V předposledním kole základní části totiž hostí na svém ledě v Nymburce celek Jesenice. A ta je v aktuální tabulce Krajské ligy na prvním místě. Poděbrady jsou desáté a na osmou pozici, kde jsou zatím borci Vlašimi, jim chybí dva body. Nedělní střetnutí bude mít úvodní buly v 19.45 hodin.

Před volejbalisty stojí vrchol sezony

Prvoligové volejbalisty Nymburka čeká nejdůležitější část sezony. Po neúspěšné základní části bude hrát družstvo play out o udržení v soutěži. Nymburk začne boje na své palubovce už tento pátek. To v hale Základní školy Komenského hostí celek České Lípy. Zápas začne v 19.45 hodin. Hned o den později sehraje druhé utkání. Hostit bude tým Plzně. Sobotní střetnutí bude mít úvodní servis v 11 hodin. Posledním celkem, který hraje o udržení je Hradec Králové. S ním bude hrát Nymburk doma v sobotu 15. února. „Jde o dva  velmi důležité domácí  zápasy, které hodně napoví o tom, kdo zůstane na jednom sestupovém místě. Třetí družstvo padá do kvalifikace, ve které budou ještě vítězové tří skupin druhých lig," popsal sestupový klíč předseda nymburského klubu Vojtěch Věchet.