V Poděbradech se poběží charitativní závod

V sobotu 16. května se v Poděbradech uskuteční charitativní běžecký závod Run For Help na deset kilometrů. Celý program začne už v 9.30 zahájením u hotelu Golfi, o půl hodiny později bude start prvního závodu na dva a půl kilometru. Start druhého závodu na 10 kilometrů bude ve 12 hodin. Tento den bude patřit dětem a maminkám statečně bojujícím s rakovinou. A právě pro ně všichni poběží.

Chleby budou opět žít motokrosem

Příznivci motocyklového sportu si přijdou na své v neděli 10. května. To se na trati v Chlebech uskuteční další motokrosový závod. Jezdci budou závodit v několika kubaturách: 50, 65, 85, MX2, ČZ, Veterán a OPEN. Začátek je v 9 hodin.

Volejbalisté si dají dostaveníčko v Milovicích

Volejbalový oddíl v Milovicích pořádá v sobotu 20. června volejbalový mix turnaj. Ten začne v areálu Sokola Milovice v 9 hodin, o hodinu dříve začne prezentace. V každém družstvu musí být nejméně dvě ženy. Uzávěrka je 14. června a zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle Marka Frémunda 732 605 314, nebo na e-mailu: marek.fremund@gmail.com.

V Městci Králové si to rozdají staré gardy

Turnaj v malé kopané seniorů nad 35 let se uskuteční v Městci Králové. Klání je pořádáno ve spolupráci s oddílem kopané SK Městec Králové v sobotu 27. června od 8 hodin v areálu SK. Výkop prvních utkání bude v 8.30 (prezentace 8.00 – 8.20). Přihlášky a dotazy mohou zájemci poslat na adresu malakopanamksg@email.cz nebo SMS na číslo 724 095 911 (omezení maximálně dvacet týmů).