Kdo se stane vítězem Kevin cupu?

Na fotbalovém hřišti v Odřepsích se uskuteční 21. ročník oblíbeného turnaje v malé kopané pod názvem Kevin cup. Klání se uskuteční v sobotu od 8.30 hodin. Během dne ukázka Zumby,večer ohňostroj a rockotéka. Po celý den zajištěno občerstvení z udírny a grilu. Zatím jsou přihlášena tato družstva: FK Mokrá trencle, Mados, Kluci z Kluku, FH Hurricanes, HC Poděbrady, FSC Poděbrady, FCS Nový Bor, Xaverov, Septima, Karas team, Odřepáci, Družina krále Miroslava, Sány, Vagabundus a Voslové. Kolem 13. hodiny se můžete pobavit a zatančit zumbu se zkušenými instruktory: Janou Žabkovou, Vojtou Červinkou a Alenou Potočkovou. A po té vystoupí poděbradské mažoretky pod vedením Romany Husákové.

Na Remanenci se bude hrát streetbal

Basketbalová hřiště na Remanenci za Sportovním centrem se v sobotu stanou dejištěm již šestého ročníku streetbalového klání tříčlenných družstev NBK 3on3 Streetball Tournament. V den turnaje bude registrace na místě od 9 hodin, poté začnou první zápasy.

Stratov pořádá nohejbalový turnaj

Nohejbalový oddíl TJ Sokol Stratov pořádá v blízké době dva turnaje. Prvním z nich je už následující sobotu sedmý ročník klání Alešův kop – turnaj trojic neregistrovaných. Zápis je od 7.30 do 8.30 hodin, startovné je 300 korun. Vzhledem k omezenému počtu startujících kontaktujte předem pana Hrušovského na čísle 606 600 852. Druhým z nich je dvanáctý ročník Stratovského saka, který se uskuteční 9. července a jedná se o turnaj trojic bez omezení. Startovné je opět 300 korun a zápis týmů bude od 8 do 8.30 hodin. Pokud se chcete zúčastnit, kontaktujte pana Nováka na čísle 777 687 906.

Pečky pořádají turnaj v minikopané

Fotbalový klub AFK Pečky pořádá v sobotu tradiční turnaj v malé kopané – 9. ročník Memoriálu Jaroslava Műllera. Hraje se o putovní pohár a spoustu dalších zajímavých cen. Celý turnaj doprovází hudba Jaroslava Hovorky a komentář Jindry Meduny. Systém turnaje proběhne podle počtu přihlášených mužstev na čtyřech minihřištích. Počet hráčů ve hře 5+1. Začátek turnaje je v 8 hodin losováním, v 8.30 hodin začnou první zápasy. Na posledním ročníku byla účast 24 mužstev.

Ve Velimi se v sobotu utkají přípravky

Fotbalový klub FC Velim pořádá v sobotu turnaj starší přípravky – ročník 2000 a mladší. Účastníci turnaje: FC Velim 2000, FC Velim 2002, FK Kolín, Český Brod, Ledeč nad Sázavou, Kounice, Čáslav, Sadská. První zápasy začínají v 9 hodin. „Hraje se na dvou hřištích současně. Zveme všechny fanoušky mládežnické kopané,“ hlásí organizátor Jarda Horák.

Volejbalisté mají dostaveníčko v Pečkách

Na své si v sobotu přijdou také vyznavači hry pod vysokou sítí. Oddíl volejbalu TJ Spartak Pečky pořádá v sobotu 26. ročník turnaje „O putovní pohár města Peček“.

Tuchoraz přivítá vyznavače malé kopané

V sobotu se na fotbalovém hřišti v Tuchorazi uskuteční 4. ročník turnaje v minikopané – MemoriálMiroslava Kadeřábka. Prezentace začíná v 8.30 hodin. Hrát bude pět hráčů v poli plus brankář. Na turnaj se mohou hlásit zájemci, a to na čísle 604 872 562.

Ve Zboží se budou hrát fotbalové mače

Na hřišti ve Velkém Zboží se uskuteční v sobotu turnaj v kopané, kterého se zúčastní týmy Tvaroháček, Poděbradka, Výběr Poděbrad a Výběr Nymburka. Klání začne v 9 hodin. Předzápas obstarají mládežníci Poděbrad a Nymburka. Během dne bude bohatý doprovodný sportovní program.