Kevin cup startuje, ještě si můžete zahrát

Na fotbalovém hřišti v Odřepsích se uskuteční 21. ročník oblíbeného turnaje v malé kopané pod názvem Kevin cup. Klání se uskuteční v sobotu od 8.30 hodin. Během dne ukázka Zumby,večer ohňostroj a rockotéka. Po celý den zajištěno občerstvení z udírny a grilu. Stále je možnost se ještě přihlásit na telefonním čísle: 602 657 084. Zatím jsou přihlášena tato družstva: FK Mokrá trencle, Mados, Kluci z Kluku, FH Hurricanes, HC Poděbrady, FSC Poděbrady, FCS Nový Bor, Xaverov, Septima, Karas team, Odřepáci, Družina krále Miroslava, Sány, Čjejda.

Ligoví fotbalisté zamíří do Čelákovic

Neděle bude v Čelákovicích patřit výhradně fotbalu. Uskuteční se zde totiž turnaj čtyř prvoligových mužstev, 9. ročník letního fotbalového turnaje Pohár starosty města Čelákovice. Klání na stadionu U Hájku začne v 9.30 hodin zápasem Slavie Praha s Mladou Boleslaví, od 11.15 se střetne Jablonec s Hradcem Králové. Souboj poražených začne v 15 hodin, finále je na programu v 16.45 hodin.

Stratov pořádá nohejbalový turnaj

Nohejbalový oddíl TJ Sokol Stratov pořádá v blízké době dva turnaje. Prvním z nich je už následující sobotu sedmý ročník klání Alešův kop – turnaj trojic neregistrovaných. Zápis je od 7.30 do 8.30 hodin, startovné je 300 korun. Vzhledem k omezenému počtu startujících kontaktujte předem pana Hrušovského na čísle 606 600 852. Druhým z nich je dvanáctý ročník Stratovského saka, který se uskuteční 9. července a jedná se o turnaj trojic bez omezení. Startovné je opět 300 korun a zápis týmů bude od 8 do 8.30 hodin. Pokud se chcete zúčastnit, kontaktujte pana Nováka na čísle 777 687 906.

Ve Zboží se budou hrát fotbalové mače

Na hřišti ve Velkém Zboží se uskuteční v sobotu turnaj v kopané, kterého se zúčastní týmy Tvaroháček, Poděbradka, Výběr Poděbrad a Výběr Nymburka. Klání začne v 9 hodin. Předzápas obstarají mládežníci Poděbrad a Nymburka. Během dne bude bohatý doprovodný sportovní program.