Basketbalisté potřebují vaše hlasivky

Na nymburské basketbalisty čekají ještě nejméně dva zápasy ve finále Mattoni NBL. První se hraje ve středu od 19:30 hodin v nymburském Sportovním centru, druhý v pátek od 18 hodin v Prostějově. Ve středu vítězný tým bude už mít výrazně nakročeno k zisku mistrovského titulu. „Všichni věříme, že to bude náš tým,“ píše se na webových stránkách nymburského basketbalového klubu. Zápas začíná až v půl osmé večer a vstupenky si můžete obstarat v předprodeji buď v prodejně EXICO nebo na portálu TICKETPRO. Autobus pro fanoušky na páteční zápas do Prostějova bude odjíždět ve 13:45 hodin. Přihlášky v prodejně EXICO a platit se nebude vůbec nic. Přijďte tedy povzbudit nymburským tým při cestě za osmým titule mistra republiky v řadě.

Dragoni pořádají závody a party

Dragon Team Nymburk pořádá VII. Dragon fest 2011, který se uksuteční tuto sobotu. V 8.30 bude porada kapitánů, o hodinu později se na trať vydají první posádky. Jedná se o závody FUN posádek a posádek firem. „Máme zatím přihlášeno celkem třicet šest posádek ve dvou kategoriích OPEN a MIX,“ řekl za pořadatele Martin Veleta. Od 19 hodin začne Dragon party pod hradbami ve velkém stylu.

Nohejbalisté Spartaku hrají doma

V sobotu od 14 hodin se čelákovické nohejbalové mužstvo utká v dalším extraligovém utkání v domácím prostředí s několikanásobnými mistry republiky Modřicemi, v jehož kádru hraje i několik reprezentantů (Kop, Miller, Bubniak, Pelikán). V neděli pak od 15 hodin je na pořadu derby se Slavojem Český Brod. Čelákovickému mužstvu jde o hodně. V případě vítězství mohou nadále usilovat o účasti v první čtyřce a zahrát si poprvé play off. Po oba dva dny je připraveno bohaté občerstvení. Hrát bude také druholigová čelákovická rezerva. Ta se v dalším utkání soutěže střetne s týmem Sokola Semily a hrát se bude opět na čelákovických kurtech. Nedělní utkání rezervy Spartaku začne v 10 hodin.

V Čelákovicích se bude hrát derby pražských S

Hodně zajímavé a hlavně velice důležité fotbalové utkání se bude hrát na čelákovickém fotbalovém stadionu U Hájku. A nejde o divizní zápas domácích borců. Odehraje se zde totiž velké derby pražských „S“. Sparta vyzve tým Slavie. Ale nepůjde o mužskou záležitost, ale o ženské finále Poháru ČMFS. Sobotní střetnutí bude mít úvodní výkop v 16.3é hodin. A jen pro úplnost: divizní fotbalisté Unionu budou hrát v sobotu doma od 10.15 hodin s celkem rezervy Mostu.