Košíkáři vstupují do vyřazovacích bojů

Nadstavbová část basketbalové Mattoni NBL skončila a na řadu přicházejí vyřazovací boje. Nymburk, který nadstavbu vyhrál, když ani jednou nezaváhal, vstoupí do obhajoby titulu zápasy s celkem USK Praha. První střetnutí se hraje v nymburském Sportovním centru a středeční zápas bude mít úvodní rozskok v 18 hodin. V sobotu si pak týmy pořadatelství vymění a hrát se bude v Praze. Utkání začne v 17.30 hodin. První kolo play off se hraje na tři vítězné zápasy.

Nohejbalisté Čelákovic hrají doma

Nohejbalové soutěže pokračují i následující víkend. A mužské týmy Spartaku Čelákovice budou hrát na svých kurtech. Extraligový celek bude hostit v sobotu mužstvo NK CLIMAX Vsetín. První zápas začne v 15 hodin. Nohejbalová rezerva Čelákovic bude hrát utkání druhé ligy také v sobotu, kdy se střetne na své půdě s mužstvem TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon. Toto utkání začne prvním zápasem už v 10 hodin.

Druhý tým jede na trávník třetího

Souboj druhého se třetím. To bude duel starolyských druholigových fotbalistek v dalším kole soutěže, v němž se střetnou s družstvem Karlových Varů. A hrát se bude na západě Čech. Sobotní utkání bude mít úvodní výkop ve 14 hodin. Stará Lysá má po čtrnácti odehraných zápasech na svém kontě třiatřicet bodů, je druhá a na první Slovan Liberec ztrácí čtyři body. Karlovy Vary jsou třetí, když doposud nasbíraly dvacet šest bodů.