Košíkáři se předvedou dvakrát doma

Basketbalisté Nymburka si letos užili cestování dost a proto jim přijde k duhu tento týden, kdy odehrají oba zápasy na své palubovce ve Sportovním centru. Ve středu hostí od 18 hodin celek NH Ostrava, jedná se o další střetnutí nadstavbové části A1, kde doposud Nymburk nepoznal hořkost porážky. Další mač sehraje Nymburk v sobotu, kdy přivítá celek Pardubic. Toto utkání začne rovněž v 18 hodin.

Trucktrialy zahájí sezonu v Milovicích

Po zimní přestávce se opět rozjíždí nová sezona závodů upravených nákladních vozů jezdících v terénu. V sobotu a v neděli se můžete přijít podívat na letošní první soutěžní víkend. Tradiční lokalitou pro zahájení závodů je již několik let bývalý vojenský prostor a tankodrom v Milovicích. Sobotní jízdy začnou v 10 hodin, v neděli o hodinu dříve.

Soutěž v aerobiku přiláká mnoho dětí

Oddíl aerobiku TJ Sokol Poděbrady zve všechny příznivce pohybu na 5. ročník soutěže v aerobiku Poděbradská brána. Ta se uskuteční v neděli ve Sportovním centru v Nymburce od 9 hodin. Jedná se o soutěž v pódiových skladbách aerobiku v kategoriích komerční aerobic, aerobic team show, step a fitness team.

Mixová liga volejbalistů vrcholí

Finálová bitva o volejbalového mixového šampiona Nymburska vypukne už tuto sobotu v tělocvičně zimního stadionu v Nymburce a určitě slibuje zajímavou a hodnotnou podívanou. První zápasy finálového klání začnou v 9 hodin. Téměř jasným vítězem je družstvo SKP Nymburk, ale obrovský boj se dá očekávat ve zdolání druhé příčky.

Nohejbalové týmy hrají doma

Nohejbalová extrali a druhá liga pokračují dalšími zápasy. V nich budou hrát borci Spartaku Čelákovice na svých kurtech. Extraligové áčko sehraje zápas třetího kola soutěže v sobotu a soupeřem mu bude celek Šacung Benešov. Sobotní střetnutí začne prvním mačem ve 14 hodin. Čelákovice jsou zatím v osmičlenném pelotonu šesté, Šacung je lídrem. V neděli pak vyrazí rezerva Spartaku k dalšímu souboji proti mužstvu NK Dynín. To utkání druhé ligy bude zahájeno v 10 hodin. Čelákovice jsou čtvrté, jejich nedělní soupeř je jen o jednu příčku horší.