Košíkáři hrají doma, v pátek hostí Záhřeb

Po úterním střetnutí Adriatické ligy čeká na basketbalisty klubu ČEZ Basketball Nymburk už v pátek další utkání této soutěže. Soupeřem bude českému mistrovi celek KK Záhřeb CO. Páteční zápas bude mít úvodní rozskok v nymburském Sportovním centru v 18 hodin. Pak budou hrát borci Nymburka čtyřikrát za sebou na palubovkách soupeřů.

Okresní zástupci jdou bojovat o záchranu

Poslední dvě kola má na programu basketbalová druhá liga. A borce Poděbrad a rezervy Nymburka nečeká nic snadného, budou totiž bojovat o setrvání v soutěži. Poděbrady hostí v sobotu od 18 hodin Sokol Pražský B, Nymburk B se střetne na své palubovce s týmem Slovanu Bohnice a utkání začne o hodinu dříve. V neděli pak nastoupí Bohnice na poděbradskou palubovku v 10 hodin, Nymburk B se postaví Sokolu Přažský B v 10.30 hodin.

Na Lipníku se sejdou vyznavači pétanque

V areálu u hřiště v Lipníku pořádá oddíl PC Sokol Lipník klání v pétanque Jarní lipnické koule. Turnaj registrovaných i neregitrovaných hráčů se uskuteční v sobotu a začne v 9.15 hodin. Do 8.30 se mohou hráči registrovat přímo na místě. Přihlášky lze též posílat na marie_chludilova@seznam.cz, nebo tymeska@seznam.cz, nebo volat na telefonní číslo 721 617 595. Součástí turnaje je i doprovodné klání Josefovy koule. Předpokládaný začátek tohoto turnaje je ve 14 – 15 hodin po odehrání základních skupin výše uvedeného klání.