Partizan je dalším sokem Nymburka

Košíkáři Nymburka jsou v jednom kole. V úterý sehráli další eurocupové střetnutí, v neděli je pak čeká další zápas Adriatické ligy, kde letos nymburským tým hraje. Soupeřem jim bude celek Partizanu Bělehrad a nedělní utkání na palubovce soupeře začne v 17 hodin. Nymburk nečeká nic lehkého, neboť mužstvo Partizanu je v čele aktuální tabulky a na svém kontě má jednatřicet bodů. Nymburk má na deváté pozici o tři body méně.

Hokejisté jedou do Pelhřimova

Poslední tři kola zbývají do konce základní části druhé ligy ve skupině Střed. Pak přijdou na řadu boje v play off. V neděli jedou hokejisté Nymburka k soupeři, když od 17 hodin změří své síly s mužstvem Spartaku Pelhřimov. Toto mužstvo je zatím páté a má dvaapadesát bodů, Nymburk je šestý a má o bod méně.

Poděbrady hostí poslední tým tabulky

Hokejisté Poděbrad, kteří jsou v letošní sezoně nováčkem krajské ligy, jsou na konci sezony. A rozloučit by se chtěli výhrou. Mají k tomu výbornou příležitost, neboť v posledním střetnutí soutěže hrají na svém ledě s celkem Zlonice, který je v tabulce úplně poslední. Poděbrady jsou sice hned před tímto týmem, ale Zlonice nezískala v průběhu sezony ani bod. Poslední zápas sezony sehrají Poděbrady netradičně v sobotu od 17 hodin.

Kolínský turnaj nabízí jen dva zápasy

Kolínský zimní fotbalový turnaj nabídne o víkendu jen dva zápasy. To proto, že jedno utkání už bylo předehráno. V rámci šestého kola se střetli borci pořadatelského klubu s Převýšovem a domácí prohráli 0:3. O víkendu se proti sobě postaví celky Velimi a rezervy Zenitu Čáslav, utkání začne jako tradičně v 10 hodin. Po nich se na umělý trávník postaví mužstva Polep a Sparty Kutná Hora, jejichž vzájemný mač bude mít úvodní výkop ve 12.30 hodin.