Partizan je dalším sokem Nymburka

Košíkáři Nymburka jsou v jednom kole. V úterý sehráli další eurocupové střetnutí, v neděli je pak čeká další zápas Adriatické ligy, kde letos nymburským tým hraje. Soupeřem jim bude celek Partizanu Bělehrad a nedělní utkání na palubovce soupeře začne v 17 hodin. Nymburk nečeká nic lehkého, neboť mužstvo Partizanu je v čele aktuální tabulky a na svém kontě má jednatřicet bodů. Nymburk má na deváté pozici o tři body méně.

Hokejisté Nymburka se postaví Trutnovu

Poslední čtyři kola zbývají do konce základní části druhé ligy ve skupině Střed. Pak přijdou na řadu boje v play off. Nymburští hokejisté sehrají utkání třiatřicátého kola na svém ledě, kdy ve středu od 18 hodin hostí celek Trutnova. Ten se může na nymburský tým bodově dotáhnout, neboť má na svém bodovém účtu čtyřicet pět bodů a je osmý, Středočeši mají o tři body méně a jsou na šestém místě tabulky. V neděli pak jede Nymburk k soupeři, když v neděli od 17 hodin změří své síly s mužstvem Spartaku Pelhřimov. Toto mužstvo je zatím páté a má dvaapadesát bodů.

Poděbrady hostí poslední tým tabulky

Hokejisté Poděbrad, kteří jsou v letošní sezoně nováčkem krajské ligy, jsou na konci sezony. A rozloučit by se chtěli výhrou. Mají k tomu výbornou příležitost, neboť v posledním střetnutí soutěže hrají na svém ledě s celkem Zlonice, který je v tabulce úplně poslední. Poděbrady jsou sice hned před tímto týmem, ale Zlonice nezískala v průběhu sezony ani bod. Poslední zápas sezony sehrají Poděbrady v sobotu od 17 hodin.