Fotbalistky se postaví lídrovi

Přetěžký úkol stojí před druholigovými fotbalistkami Staré Lysé. Ty totiž v dalším pokračování soutěže hostí dosavadního lídra, celek Slovanu Liberec. Utkání se bude hrát na trávníku Staré Lysé v neděli a bude mít úvodní výkop v 17 hodin.

Kanoisté se sejdou v Nymburce

TJ Lokomotiva Nymburk oddíl rychlostní kanoistiky pořádá v sobotu od 9 hodin na horním toku Labe na Vesláku 57. ročník závodu „Nymburská 500“. Jedná se memoriály Míry Šeny, Pepana Semeckého a Bohuslava Kalouse a je zároveň Českým pohárem veteránů. Na těchto závodech startují přední čeští reprezentanti, nositelé medailí z mistrovství Evropy a mistrovství světa.

Triatlonisté míří do Ostré

V neděli zahajuje seriál závodů Českého poháru v triatlonu závodem Velká cena SKP Nymburk ve sprinttriatlonu v Ostré. Závod je určen především rekreačním triatlonistům a začátečníkům. Start žáků je v 11.30 hodin, dospělí vyrazí na trať ve 14.20 hodin.

Siláci budou tahat těžká auta

V Lysé nad Labem na Husově Náměstí se v sobotu uskuteční akce s názvem Strongman cup. Začátek akce je ve 14 hodin a skládá se z disciplín: převracení pneumatik, tahání auta, nošení zátěže 90 kilogramů v každé ruce, mrtvý tah a přetáčení pneumatik. Každý divák si může danou disciplínu vyzkoušet, proběhnou i soutěže o hodnotné ceny. Pro děti jsou připraveny atrakce.