Navýší Nymburk své semifinálové vedení?

Basketbalové semifinále Mattoni NBL pokračuje pro nymburské basketbalisty v sobotu. To se ve druhém střetnutí utkají s týmem Pardubic a utkání se bude hrát právě ve městě perníku. Sobotní střetnutí bude mít úvodní rozskok v 19.30 hodin. Nymburk vede 1:0 na zápasy.

Nohejbalisté jedou do Karlových Varů

Čelákovičtí nohejbalisté odehrají v sobotu utkání sedmého kola nejvyšší soutěže na kurtech Karlových Varů. Střetnutí začne ve 14 hodin. Karlovy Vary jsou s osmi body druhé, Čelákovice se čtyřmi předposlední.

Fotbalistky hostí souseda z tabulky

Fotbalistky Staré Lysé sehrají další utkání druhé ligy žen opět na svém trávníku. V neděli budou hostit Mladou Boleslav, která je na třetím místě s pětibodovou ztrátou právě na Starou Lysou. Nedělní mač začne v 17 hodin.

Na nymburském ledě vyvrcholí turnaj amatérů

Na nymburském zimním stadionu se v sobotu uskuteční finálový turnaj šestého ročníku otevřeného mistrovství republiky amatérských hokejistů. První zápas jednodenního klání začne ve 12 hodin, ,finálový mač bude mít úvodní buly v 16.15 hodin.

Cyklisté se budou prohánět okolo Křince

Cyklistická Extraliga Masters se pojede v neděli na okruhu okolo Křince. Start prvního závodu je v 11 hodin ve Mcelích. Dvacetikilometrový okruh povede přes Mcely, Bošín, Křinec, Mečíř, Jíkev a Studce.

Basketbalový potěr se sejde v Sadské

O víkendu se v hale v Sadské uskuteční basketbalový Memoriál Karla Vrby za účasti družstev z celé republiky. Turnaj je pořádán pro přípravky a starší mini.

Karatisty čeká devátý ročník Wakizaši cupu

V sobotu se uskuteční ve sportovní hale ZŠ Komenského 9. ročník mezinárodního turnaje v karate všech věkových kategorií Wakizaši cup. Pořádajícímu oddílu Karate – Do Sokol Nymburk se podařilo díky kvalitní přípravě minulých ročníků udržet tento turnaj mezi těmi nejlepšími v seriálu vybraných nominačních soutěží pro Mistrovství české republiky. Na zápasištích se pravidelně představuje přes 300 závodníků z mnoha oddílů. Začátek soutěže bude v 9 hodin. Odstartují závodníci kata. Po jejich skončení bude následovat slavnostní zahájení s nástupem všech zúčastněných a po malé přestávce proběhnou soutěže v kumite. Konec se předpokládá kolem 19 hodin.