Košíkáři jedou na palubovku Gdyně

Basketbalisté Nymburka se doma příliš neohřejí. Po úterním zápase Eurocupu a čtvrtečním střetnutí Mattoni NBL, odehraje několikanásobný český mistr další střetnutí VTB ligy. V něm se v neděli od 19 hodin představí na palubovce týmu Prokom Gdyně. Tomu patří v aktuální tabulce se čtrnácti body sedmé místo, Nymburk je třetí a na svém kontě má sedmnáct bodů.

Hokejisty čeká derby s Kolínem

Tahákem dalšího kola druhé hokejové ligy bude bezesporu střetnutí velkých rivalů. Nymburk vyzve na souboj celek Kolína. Nedělní střetnutí se bude hrát na ledě Nymburka a začne jako tradičně v 17 hodin. V posledním kole se oběma týmům vůbec nedařilo. Kolín padl doma s Trutnovem 3:4, Nymburk vyfasoval dvanáct gólů v Jindřichově Hradci.

Tým Poděbrad se postaví Příbrami

Tři zápasy mají hokejisté Poděbrad na to, aby si zajistili účast v play off krajské ligy. V sobotu od 16 hodin sehrají Poděbrady svůj duel na ledě Příbrami. Poděbrady jsou zatím se čtyřiadvaceti bodyna deváté pozici, na osmou Vlašim ztrácí pouhý jeden bod. Příbram okupuje pátý flek a doposud nasbírala třiatřicet bodů.

Minivolejbalový festival startuje

V neděli se ve dvou halách Sportovního centra Nymburk uskuteční krajské kolo v minivolejbalu (tzv. barevný volejbal). Soutěžit se bude ve všech pěti barvách minivolejbalu kategorii od ročníku narození 1999 – 2003. Nejlepší družstva postoupí na republikové finále. Začátek je plánován na 10 hodin a finálové zápasy budou kolem 14 hodin. Hrát se bude celkem na čtrnácti hřištích a přihlášeno je padesát šest družstev. Organizátorem akce je Centrum sportu Nymburk a středočeský krajský volejbalový svaz.