Tým Universal Fighters team (UFT) z Mladé Boleslavi delší čas spolupracuje s poradenskou divizí Mega Pro a ATP Nutrition a právě její dva borce Jana Žďánského a Filipa Macka můžete vidět na tomto prestižním turnaji.

Jan Žďánský (24 let) má za sebou desítku zápasů v thai-boxu a dva v MMA. V MMA zatím neokusil hořkost porážky a i v zápase proti Lukášovi Fialovi bude favoritem. Thaiboxu se věnoval od svých 13 let a poslední tři roky začal i se zápasením na zemi, tedy MMA. Honza trénuje pravidelně 3x týdně a měsíc před zápasem najíždí na dvoufázové tréninky. Tělesná váha zápasníka je momentálně 84 kilogramů.

Druhý z týmu UFT je devatenáctiletý Filip Macek – ten má za sebou 4 zápasy v MMA a skóre? 4 vítězství! Filip je studentem ekonomické školy Hermes a tréninku se věnuje pětkrát týdně, nyní však trénuje dvakrát denně.

Mackovým soupeřem bude polský bijec Leszek Kulik, což je amatérský mistr Polska v shooto, třetí z mistrovství světa z Hongkongu v taekwondu, mistr Polska v K1 do 60kg a jeden z největších příslibů polského MMA, jenž má na svém kontě jedenáct amatérských a tři profi zápasy v MMA, v nichž poznal pouze jedinou, navíc velmi diskutabilní porážku (soupeř Kulika měl být diskvalifikován).

Manažer boleslavského týmu Michal Filipovič tvrdí: „Pro Filipa to bude těžký oříšek, ale Filip je válečník, takže věřím že Poláka rozlouskne a prodlouží svoji vítěznou sérii.“ Ještě dodejme, že trenéry obou zápasníků jsou Jiří Dimitrov a Pavel Touš.

Třetím boleslavákem v dechberoucím programu turnaje bude Antonín Ungermann. TennNastoupí k prvnímu zápasu K-1 ve své kariéře v kleci. Pro Ungermanna to bude ale zároveň poslední zápas. Boleslavský úspěšný bojovník totiž prohlásil, že po tomto turnaji končí s kariérou v ringu. Jeho soupeřem bude liberecký zápasník Miroslav Sochor.

Pro Ungermanna bude mít poslední souboj jeho kariéry velmi pikantní nádech. Jeho zápasová bilance je totiž 12 výher, jedna remíza a 12 proher. To znamená jediné – v případě výhry ukončí kariéru s aktivním skóre, v opačném případě s pasivním.

A co stojí za ohlášeným koncem kariéry? „Musím makat v práci a taky plánujeme rodinu. Není mi už dvacet,“ řekl sám Ungermann.

Program zápasů turnaje All or nothing

V profesionálních zápasech se utkají (začátek 1. utkání v 18 hodin):

Filip Macek (UFT Ml. Boleslav) - Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwondo)
Jaroslav Poborský (GCF Team) – Ladislav Jehlička (Aranha Team)
Václav Přibyl (GCF Team) – Filip Čech (Dynapep Elvis Gym)
Pavel Bechold (Penta Gym Praha) – Přemysl Němec (Dynapep Elvis Gym)
Jan Žďánský (UFT Mladá Boleslav) – Lukáš Fiala (UFC Hradec Králové)
Josef Král (GCF Team) – Tomáš Rudolecký (UFC Hradec Králové)
Jan David (JMFS Havířov) - Norbert Požárek (MMA Chomutov)
Tomáš Jeníček (Pretorián Gym Pardubice) – Jaroslav Pokorný
Viktor Pešta (Penta Gym Praha) – Miroslav klimek (Dynapep Elivs Gym)
Antonín Ungermann (Beergym Ml. Boleslav) – Miroslav Sochor (Liberec)

Předzápasy (začátek v 15.30 hodin):

Tomáš Masojídek (MMA Chomutov) - David Dvořák (UFC Hradec Králové)
Jiří Skýba (UFC Hradec Králové) - Jan Dalecký (Pretorian Pardubice)
Adam Remeš (Elvis Gym) - Jan Šedivý (MMA Chomutov)
Petr Horkavý (JK Jablonec) - Radek Šopav (MMA Karlovy Vary)
Michal Vostrý (MMA Chomutov) - Zdeněk Šmidlík (Penta Gym Praha)
Lukáš Trávníček (Penta gym Praha) - Pavel Srněnský (Elvis Gym)
Stanislav Futera (MMA Chomutov) - Marek Pilař (Pretorian Pardubice)
Lukáš Olejník (MMA Karlovy Vary) - Michal Popelák (UFC Hradec Králové)
Vít Mrákota (Aranha Team) - Lukáš Ťupa (Pretorian Pardubice)