V ženách jako první zabojovala Michaela Drabálková v kategorii do 63 kilogramů. „Té se povedl nejlépe benč, když nejdříve překonala český rekord na 90,5 kg a poté ho ještě vylepšila na 95 kilogramů. Tím i splnila MVT třídu v benči," řekl k výkonu Drabálkové předseda nymburského oddílu Miroslav Vacek. V trojboji skončila nymburská závodnice na druhém místě.

V těžké kategorii bojovala také Hana Takáčová. Ta si vytvořila osobní rekord ve dřepu 175 kg a skončila celkově stříbrná. Alena Krčmářová podala rovněž dobrý výkon a skončila na třetím místě.

V mužích začal soutěž Milan Daňo. „Přes malé zdravotní problémy dal vyrovnaný výkon a zvítězil v kategorii do 66 kilogramů," měl radost Vacek.

V kategorii do 74 kg zabojoval Marcel Rösler. Také on podal výborný výkon a díky tomu bral zlato.

V „osmdesáttrojce" zaznamenal zlepšení Michal Sicha, když si vytvořil osobní rekord ve dřepu, benči i trojboji a smolně skončil na třetím místě kvůli vyšší tělesné hmotnosti, i když měl stejný trojboj jako druhý Gyömber ze Sedlčan.

V kategorii do 105 kilogramů soutěžili hned dva Nymburáci. Pavel Hulák zabodoval hlavně v pozvedu a skončil celkově bronzový. Jeho oddílový kolega František Stříska skončil sice až na pátém místě, ale všechny udivil svým osobákem  ve dřepu a v benči a zároveň po pětadvaceti letech dřiny pokořil sedmistovku v trojboji.

V kategorii do 120 kilogramů závodili opět dva borci Sokola. Ondřej Houžvička se po sportovní odmlce vrací ke svým starým výkonům a v kategorii zvítězil, když zvládl stejný trojboj jako druhý Nymburák Jaroslav Jirout, ale byl lehčí, a tudíž zbylo stříbro na Jirouta.

V supru zvítězil Tomáš Břinčil krásným výkonem a udělal si osobák v benči. Josef Drahota skončil na druhém místě s také velmi slušnými výkony.