Hlavní závod na deset kilometrů vyhrál mladoboleslavský Jiří Miler, který zvládl trať v čase 32,10. Se zpožděním pěti vteřin proběhl cílem jablonecký Dalibor Bartoš, který vloni vyhrál. Letos si Bartoš sice svůj čas o 27 vteřin vylepšil, ale na Milera to nestačilo.

Na tratích 50 – 2000 m závodilo dohromady 107 dětí. Hlavního závodu na 10 kilometrů se zúčastnilo 74 mužů a 8 žen. Nejstarším účastníkem závodů byl jedenaosmdesátiletý Ivan Pacner z Prahy.

Vítězové:

Chlapci do 5 let: D. Maršík (Pha). Dívky do 5 let: E. Semecká (Semice). Chlapci do 7 let: M. Novotný (Kolín). Dívky do 7 let: K. Staňková (Semice). Chlapci do 9 let: D. Šimon (Kounice). Dívky do 9 let: T. Semecká (Semice). Chlapci do 11 let: V. Müller (Nbk). Dívky do 11 let: N. Grospičová (Nbk). Mladší žáci: O. Tolman (Kounice). Mladší žákyně: P. Sotonová (Kolín). Starší žáci: L. Žitňan (Č. Brod). Starší žákyně: D. Rezková (Kounice). Dorostenky: L. Hasincová (Kounice). Muži do 39 let: J. Miler (MB). Muži do 49 let: M. Holický (Pard.). Muži do 59 let: J. Flídr (Kladno). Muži nad 60 let: M. Říha (Sadská). Muži nad 70 let: V. Brádle (Chuchelna). Ženy do 39 let: I. Fořtová (Kolín). Ženy nad 40 let: D. Kubrová (Pard.).