Triumf dvojice Kyncl – Počarovský však byl zasloužený, ačkoli tito sadští borci nevyhráli jedinou disciplínu, ve čtyřech sportech se prosadili do semifinále, z toho ve volejbale a nohejbale do finále. Sportovní nadšenec s bojovným srdcem Počarovský získal pohár již podruhé, po vítězství s Wagnerem před osmi lety začal nastupovat s Kynclem a po sérii druhých míst však jeho výkonnost nabrala klesající tendenci. Tentokrát se však na sedmiboj výborně připravil a s podporou partnera se vrátil na vrchol. Všestranný Kyncl je reprezentant Sadské ve stolním tenise, tenise a nohejbale, dlouhodobě si udržuje vysokou výkonnost a jeho jméno bude na poháru uvedeno poprvé.

K cestě k prvenství jim částečně pomohly ztráty ostatních favoritů, kteří ztroskotali často na sedmibojařsky neznámých jménech. Druzí v pořadí Jaroš – Malínský sice tradičně vyhráli basketbal a volejbal, důležité body jim však sebralo zaváhání v semifinálovém rozstřelu v házené a také tři nuly v ostatních sportech. Dva body od obhajoby titulu byla pražská dvojice Hruška – Kafuněk, ale ve finále stolního tenisu ztratila dobře se vyvíjející zápas a v koncovce prohrála s pořadatelskou dvojicí Beran – Vydra. Ve finále tenisu pak rovněž těsně podlehli dalšímu pražskému páru Hron – Kafuněk ml., kterým však ani toto vítězství nestačilo na medailové umístění.

Na pátou příčku se překvapivě vyšplhali nováčkové Daněk – Skupin, těsně sledováni nečekanými vítězi házené,  nymburským párem Hájek – Jech. Vítězové nohejbalu L. Svoboda – Vojáček doplatili na nízký bodový zisk z ostatních sportů, stejně jako Hrdlička – Jirásek, kteří s přehledem dominovali ve fotbale, ale pak již jen paběrkovali. Ve všech disciplínách naopak bodovali otec a syn Hubáčkovi, ale chyběla jim více než jedna semifinálová účast.

Výsledky: 1. Kyncl – Počarovský 26 bodů, 2. Jaroš – Malínský 25, 3. Hruška – Kafuněk 24, 4. Hron – Kafuněk ml. 21, 5. Daněk – Skupin 19, 6. Hájek – Jech 19, 7. Vojáček – Svoboda 19, 8. Hubáček – Hubáček 18, 9. Hrdlička – Jirásek 17, 10. Beran – Vydra 17, 11. Prejza – Tříska 17, 12. Studnický – Kratochvíl 17, 13. Jeník – Král 17, 14. Cempírek – Hnízdo 17, 15. Motl – Hendrych 13, 16. Kulhánek – Štefanka 12, 17. Novotný – Žána 11, 18. Němeček – Svoboda 9, 19. Kovařík – Šťastný 8, 20. Tvrdý – Hubáček 8.