V rámci tohoto turnaje, který byl pro některé děti vůbec prvním, se nejmenší borci postupně utkali s týmy Sparta Kutná Hora 1, Spartak Sezimovo Ústí, Sokol Kostelec n. L., Sparta Kutná Hora 2, Jiskra Zruč n.S., Handball Úvaly a Sokol Bělá p. B.

Jak již bývá v rámci soutěže středočeského krajského svazu házené tradicí, také v průběhu tohoto turnaje se jednotlivá utkání hrála bez ukazatelů a počítání skóre. „Nutno konstatovat, že na všech zúčastněných dětech bylo zápas od zápasu vidět postupné velké zlepšování a hlavně obrovské zaujetí do hry, za což od pořadatelů turnaje sladkou odměnu. Opět, jak už se stává na všech turnajích tradicí, snažení začínající poděbradských házenkářů podporoval velký počet fanoušků a to zejména z řad rodičů a sourozenců,“ řekl k vystoupení družstva poděbradský trenér Tomáš Vejvar.

Tým Přípravky nastoupil v sestavě: Anna Mrázová, Alžběta Mrázová, Anežka Černá, Rozárka Černá, Barbora Zumrová, Šimon Cícha a Jakub Fikar. Trenér Radovan Kobylák.

Klub Házená Poděbrady stále přijímá nové hráčky a hráče, zejména ročníků 2009 - 2015, případné dotazy zodpoví Tomáš Vejvar na telefonním čísle 603 343 096. Další informace o klubu najdete na: https://hazenapodebrady. cz/.