Plavci neměli lehkou úlohu, protože tyto závody se plavou na padesátimetrovém bazéně a bez rozdílu věkových kategorií.

V kategorii muži se nejlépe dokázal prosadit dorostenec Jakub Řehák, který vyplaval na trati 50 m kraul stříbrnou medaili. Bronz bral na trati 50 m znak.
Na dalších znakařských tratích skončil těsně pod stupni vítězů. Další dorostenec Luboš Fidrmuc a starší žák Václav Jecha si vytvořili řadu osobních rekordů na padesátimetrovém bazéně.

V kategorii žen se podařilo starší žákyni Veronice Malé obsadit 5.místo na náročné trati 200 m motýl a v pěti disciplínách skončila do 10. místa. Další starší žákyně Hana Žižková se ve čtyřech disciplínách umístila do 10. místa.

Plavci z podolského závodu přijeli obohaceni o další zkušenosti na padesátimetrovém bazéně a pilně se připravují na vrchol letní sezóny.