Nohejbal střídá Rugbymania

Další významnou sportovní akcí v nymburském Sportovním centru bude po světovém šampionátu v nohejbale mužů mezinárodní turnaj ve vozíčkářském rugby. Klání se uskuteční od pátku do neděle a zúčastní se ho deset družstev.
Českou republiku budou na jubilejním desátém ročníku Hartmann Rugbymanie reprezentovat dva týmy – Prague Robots a Ragby Beskyd.
Páteční program zápasů začne v 15 hodin, o víkendu to bude od ranních hodin. V sobotu začnou první mače v 8.30 hodin, v neděli ještě o půl hodiny dříve.

V sobotu se hraje o vládce okresu

Basketbalová bitva o vládce okresu v nejvyšší soutěži je opět tady. O víkendu pokračuje Mattoni NBL patnáctým kolem, které bude rozděleno do tří dnů. V sobotu se ale hraje okresní derby, ve kterém hosté košíkáři týmu Karma Basket Poděbrady na své palubovce v městské sportovní hale Bios celek ČEZ Basketball Nymburk. Utkání devátých Poděbrad s lídrem soutěže, který zatím vyhrál všech třináct zápasů, začne v poděbradské hale v 17.30 hodin. První vzájemný zápas sezony vyhráli v Nymburce domácí basketbalisté 188:75.

Nymburk jede na led Jablonce

Druhá hokejová liga pokračuje o víkendu. Na zápas osmnáctého kola soutěže odjedou borci NED Hockey Nymburk v sobotu do Jablonce nad Nisou, kde se domácímu týmu postaví od 18 hodin. Jablonec je zatím sedmý, Nymburk je desátý.

Hokejisté Poděbrad jedou opět ven

Další zápasy jsou na programu i v krajské hokejové soutěži. V dalším pokračování soutěže se představí hokejisté poděbradského Stadionu na ledě kladenské Hvězdy. Sobotní střetnutí začne na kladenském ledě v 16.15 hodin.

Junioři si užijí týden volna

Volejbaloví reprezentační junioři sehrají další utkání nejvyšší soutěže až v neděli 7. prosince s Brnem a už to bude zpět ve Sportovním centru v Nymburce a jako tradičně od 15 hodin. Následující víkend mají volejbalisté volno. Utkáním s Brnem začne druhá polovina dlouhodobé části extraligy, po níž junioři své účinkování v této soutěži ukončí a vrátí se do svých mateřských oddílů.

Všechlapy přivítají třetí celek

Volejbalový krajský přebor jede na plné obrátky. O víkendu jsou na programu další zápasy soutěže. V sobotu od 11 hodin hostí volejbalisté Všechlap ve své hale Bios v Kostomlatech rezervu Dobřichovic, která je v tabulce na třetím místě. Ve stejnou dobu začne také střetnutí čelákovického týmu na palubovce Kralup nad Vltavou. Borci nymburského SKP mají tento týden volno.