Nymburk přivítá celek Pardubic

Ve víkendových zápasech osmatřicátého kola základní části nejvyšší basketbalové soutěže přivítá lídr z Nymburka tým Pardubic, který je momentálně na sedmé příčce a na svém bodovém účtu má doposud sedmačtyřicet bodů. Obhájce prvenství a jasný favorit soutěže z Nymburka zatím získal šedesát pět bodů, když prohrál jen jedinkrát. Sobotní zápas začíná jako tradičně v 18 hodin ve Sportovním centru v Nymburce. Poděbrady odehrají ve stejnou dobu další z důležitých utkání, tentokrát na palubovce poslední Opavy. Basketbalisté Opavy mají na svém kontě pětačtyřicet bodů, poděbradská Karma má o pouhý jeden bod víc a je devátá.

Motokrosová sezona je na startu

Motokrosová sezona na trati ve Chlebech startuje už o tomto víkendu. Na programu je první závod. Soutěžit se bude jako obvykle v několika kubaturách a tréninkové jízdy začnou v sobotu v 9 hodin. Závodní jízdy odstartují ve 13 hodin.

Čelákovice hrají doma, Všechlapy venku

V předposledním dvojkole volejbalového krajského přeboru přivítají šestí volejbalisté Čelákovic, kteří nasbírali třicet bodů, souseda v tabulce. Tím jsou páté Kralupy, jež mají na svém kontě o šest bodů víc. Zápasy začínají v sobotu od deseti hodin. Všechlapy zajíždějí na palubovku dobřichovického béčka, které je v neúplné tabulce čtvrté, zatímco hosté jsou předposlední s pouhými šesti výhrami. Všechlapy nastřádaly 29 bodů, Dobřichovice B jich mají rovných čtyřicet. Nymburk má o víkendu volno.