Poděbrady hrají doma opět doma

Nejvyšší soutěž basketbalistů pokračuje o víkendu druhými zápasy tohoto týdne. Ve středu se výborně dařilo okresním zástupcům. Nymburk deklasoval celek Děčína a Poděbrady doma zdolaly liberecké Kondory. Naváží tyto dva celky na výhry? U Nymburka je to povinnost, ale co Poděbrady? Ty hrají v sobotu opět na své palubovce, kdy přivítají v městské sportovní hale Bios od 17.30 hodin druhý tým tabulky Geofin Nový Jičín, který má 48 bodů. Lídr z Nymburka v sobotu zajíždí do Ostravy, kde zápas začíná v 17.30 hodin. Ostrava je osmá a má shodných 38 bodů jako sedmé Poděbrady.

Hokejisté přivítají třináctý Mělník

Mužstvo HC Junior Mělník bude dalším soupeřem nymburských druholigových hokejistů. Další důležité utkání se bude hrát na nymburském zimním stadionu a začne v neděli v 17 hodin. Nymburk v tabulce klesl po středeční porážce od Kolína na čtrnáctou pozici a na svém kontě má osmačtyřicet bodů. Mělník ve středu vyhrál, má o bod víc a je třináctý.

Poděbrady změří síly s Černošicemi

Také krajská soutěž hokejistů pokračuje o víkendu dalším kolem. Hokejisté Stadionu Poděbrady, kteří v posledním kole dokázali zvítězit na ledě Dobříše, sehrají své další domácí utkání s týmem SK Černošice. Nedělní střetnutí bude mít úvodní buly v 17 hodin. Poděbradští hokejisté se pokusí navázat na kvalitní výkon z minulého domácího zápasu.

Juniory čeká derby v Kolíně

Liga hokejových juniorů má na programu poslední kolo, ve kterém zavítají nymburští hokejový junioři na led do Kolína. Důležitost utkání podtrhuje fakt, že oba soupeři spolu bojují o konečnou druhou pozici, když momentálně na svém kontě mají oba čtyřicet pět bodů. Zápas začínáv pátekod 19 hodin na kolínském zimním stadionu. Kolínští Kozlové budou chtít udržet letošní neporazitelnost proti nymburským hokejovým juniorům.

Junioři hostí kladenské volejbalisty

Volejbalová extraliga má na programu poslední kolo základní části. V posledním představení hostí reprezentační junioři České republiky na palubovce ve Sportovním centru v Nymburce vedoucí celek soutěže VK Kladno. Nedělní zápas začne jako tradičně v 15 hodin.

Okresní zástupci se představí doma

Volejbalový krajský přebor má před sebou čtrnácté dvoukolo a v něm se v sobotu představí všichni tři okresní zástupci. Čelákovice přivítají na domácí palubovce druhý Benešov od 10 hodin. Nymburk hostí ve Sportovním centru vedoucí Tuchlovice, utkání začíná také v 10 hodin. Všechlapy v kostomlatské hale Bios přivítají od 11 hodin poslední Český Brod.