Poděbrady se pokusí překvapit v Opavě

Nejvyšší soutěž basketbalistů má tento víkend na programu 28. kolo. Z okresních zástupců se na domácí palubovce představí pouze Nymburk, který v sobotu, nezvykle od 16 hodin hostí hráče USK Praha. Hraje se ve Sportovním centru. Basketbalisté Poděbrad změří síly s Opavou, které v letošní sezoně dvakrát podlehli. Tento zápas je naplánován také na sobotu a úvodní rozskok byl na opavské palubovce stanoven na 18 hodin. Poděbrady jsou v tabulce jedenácté. Opava je na tom o dvě místa lépe.

Hokejisté zajíždějí na led Žďáru

Nymburští hokejistémají tento týden na programudva zápasy druhé ligy skupiny střed. V tom prohráli až po samostatných nájezdechs vedoucím Pískem. V dalším kole pak v neděli zajíždějí hokejisté Nymburka na led Žďáru nad Sázavou. Utkání tam startuje v 17.30 hodin.

Hokejové Poděbrady míří do Sedlčan

Poděbradští hokejisté odehrají další utkání krajské soutěže na ledě třetího mužstva tabulky ze Sedlčan. Oba celky dělí pouhé dva body a tak půjde o druhé místo, které zatím Poděbrady drží. V Sedlčanech se zápas odehraje v sobotu od 17 hodin.

Volejbalisté SKP jedou do Kralup

Krajský přebor volejbalistů má na programu 14. dvojkolo. V něm se představí volejbalisté SKP Nymburk, kteří zajíždějí na palubovku prvního mužstva tabulky z Kralup nad Vltavou. První mač startuje v Kralupech v sobotu v 10 hodin. Všechlapští hráči jedou do Dobřichovic, kde na ně čeká béčko. Jejich dvoj utkání začíná v sobotu v 9 hodin.

Nymburské béčko bojuje o první flek

Další kolo má na programu druhá liga basketbalistů. Hráči nymburské rezervy hrají v sobotu na palubovce prvních Svitav, v případě výhry můžou svého protivníka bodově dostihnout. Hraje se v sobotu od 18 hodin. V neděli pak hraje Nymburk od 11 hodin na palubovce v Šumperku. Rezerva Poděbrad zajíždí v sobotu do Liberce, kde se utká od 18 hodin s domácí Slávií. V neděli od 9.30 hodin hrají poděbradští košíkáři na palubovce Mladé Boleslavi.