Hokejisty čeká na domácím ledě Žďár

Nymburštíhokejisté vsobotu pak na svém ledě přivítají mužstvo Žďáru nad Sázavou. Úvodní buly je stanoveno na 17 hodin. Domácí na mají na svém kontě jedno vítězství a jednu porážku.

Milovice přivítají závody Rallye Trialu

O víkendu proběhne v bývalém vojenském prostoru v Milovicích závod Rally Trial Bohemia. V této soutěži jsou nákladní vozy rozděleny pouze do dvou kategorií a to podle tonáže do 7 499 kg a od 7 500 kg. Vozy Offroad se představí ve třech kategoriích a možnost startovat dostanou i Endura a čtyřkolky. Závody startují v sobotu a neděli vždy od 10 hodin.

Fotbalistky Staré Lysé hostí Karlovy Vary

Vedoucí tým druhé ženské fotbalové ligy Stará Lysá přivítá na svém trávníku dosud neporažený celek Karlových Varů. Zápas startuje v neděli od 17 hodin.

V Semicích budou k vidění polonahé dívky

Rozloučení se sezonou plážové kopané proběhne v sobotu v Semicích. Od 19 hodin proti sobě nastoupí Beach Polabí a výběr Prahy. Po nich se představí družstva žen Irish Music Pub a Neireport, která by měla nastoupit „nahoře bez“. Celou akci večer zakončí hudební skupiny Něco, Badys a Coreaway.

Na golfový turnaj zavítá Antonín Panenka

Na poděbradském golfovém hřišti se v sobotu od 10 hodin uskuteční 3. ročník turnaje Hotel GOLFI Cup 2009. Výtěžek z turnaje – peněžitý dar – bude předán občanskému sdružení Přístav při Speciální škole v Poděbradech. Na turnaji nebude chybět celebrita z řad sportovců stejně jako každý rok (dříve Miloš Říha, Luboš Kubík). Letos by se měla dostavit fotbalová legenda Antonín Panenka. Chybět nebude ani doprovodný program pro nehrající – golfová akademie, puttovací turnaj pro dospělé i děti, masáže, líčení, ochutnávka sushi, doutníků.