První den se jely kvalifikace pro všechny třídy. V první kvalifikaci Volné třídy získal Tomáš Tvrzník 16. místo a Michal Javůrek 8. místo. Tato kvalifikace byla pro pád jezdců přerušena a s časovým odstupem znovu otevřena, ale kvůli špatné informovanosti většina jezdců do obnovené kvalifikace nenastoupila.

Druhá kvalifikace se již obešla bez přerušení a oba poděbradští jezdci své časy vylepšili, Tvrzník dojel devatenáctý, Javůrek třetí. Ve třídě Superbike v první kvalifikaci dosáhl Michal Javůrek šestnáctého nejrychlejšího času a ve druhé kvalifikaci patnáctého. Brtek ve třídě Supersport dokončil obě kvalifikace shodně s osmnáctým nejrychlejším časem, vzhledem k nabité konkurenci to lze považovat za dobrý výsledek.

V závodě Volné třídy se ve skvělé formě ukázal Michal Javůrek, když se velmi rychlou jízdou přibližoval prvnímu jezdci pole (Přemek Glinz). Když byl Javůrek v závěsu za prvním, dostal nepříjemný smyk zadního kola a raději své tempo zvolnil, zvolil správně jistotu zisku bodů za druhé místo. Druhý jezdec týmu v této třídě Tomáš Tvrzník po dobrém startu získal několik pozic, ale během závodu neudržel tempo rychleji jedoucích jezdců a závod dokončil na 13. místě.

V závodě Superbike se opět dokázal prosadil Michal Javůrek, když závod dokončil na 11. místě a zároveň jako třetí nejlepší Čech. O absolutní finále závodního víkendu se postarala třída Supersport, kde Brtek precizní jízdou získal celkové 16. místo a v cíli byl jako osmý jezdec v pořadí s českou licencí.