Jak hodnotíte letošní sezónu?

Trošku jsem zklamán s jejím průběhem. Mohli jsme na tom být i lépe, ale nejdůležitější věcí je, že jsme zůstali v první lize.

V průběhu sezóny jste byl lídrem týmu. Počítal jste s tím, když jste do Sadské přicházel?

Dalo by se říct že ano. A také to ode mě očekávali, protože jsem měl velice dobré výsledky v předchozích angažmá. Hrál jsem ve Švédku a Švýcarsku a tam jsem patřil k nejvíce produktivním hráčům. Takže se to dalo očekávat.

Co vás nejvíce během letošní sezony trápilo?

Nejhorší to bylo ke konci sezóny, když jsem si zranil nohu. Byl to klíčový okamžik pro celý tým.Vypadalo to, že se zlepšujeme a mohli jsme ještě pár zápasů vyhrát, ale nakonec jsme v mnoha z nich nebyli moc úspěšní.

Byla pro vás tato sezóna z pohledu vlastního výkonu průměrná nebo patřila k těm lepším?

Já si myslím, že byla docela normální.

A co váš osobní život?

Určitě jsem rád, že jsem v České republice. Letos v létě se budu ženit a moje žena, která je učitelka, půjde opět do práce. Jsem tady šťastný, nemůžu si stěžovat.

Co očekáváte od další sezony a co musí tým zlepšit?

V příští sezoně se pokusíme dostat zase o krok dál. Tým by se měl určitě vhodně doplnit a pořád na sobě pracovat a pokračovat v rozdělané práci. Měli bychom důvěřovat trenérovi, dělat to, co říká a věřit v to, že budeme lepší. Hlavně se nesmíme dostat do stejné situace, jako letos. Co se týče mě, budu na sobě dále pracovat.