Poděbradské dračí srdce
V sobotu se po osmé rozjedou po vodě poděbradského jezera dračí lodě. Na letošní rok je přihlášeno přes deset posádek. Potěšitelné je, že vedle již tradičních jako je parta hokejistů nebo posádka městského úřadu, se letos nově zúčastní např. posádka poděbradského Sokola nebo firmy NorWith. Bližší informace naleznete na www.draci-lode.cz.

Běh krále Jiřího
Ve stejný den a na stejném místě odstartuje již 13. ročník běžeckého závodu na 10 km pod názvem Běh krále Jiřího. Zájemci o start najdou informace na www.sportovni-dny.cz.

Poděbradský triatlon 2015
Nejnáročnější akce čeká pořadatele v neděli, kdy se uskuteční již 24. ročník jednoho z nejznámějších a nejstarších českých triatlonů. Pro závodníky je přichystáno 700 m plavání, 30 km na kole a 7 km běhu. Vedle tohoto hlavního závodu proběhne i triatlon pro kategorie 8 – 15 let a minitriatlon, který je určen pro všechny začátečníky nebo příchozí ve věku 12 – 99 let co si chtějí zasportovat bez jakýchkoliv závodních ambicí. Aby byl závod přístupný opravdu všem, tak cyklistická část se absolvuje na horském kole. Propozice pro všechny triatlonové akce závodu se najdou na www.sportovni-dny.cz.