Pro tento turnaj byla vytvořena opět dvě družstva, když družstvo označené jako Házená Poděbrady II bylo téměř celé složeno z dívek a turnaji obléklo tradiční modré dresy. Zato druhé družstvo, které bylo tentokrát označené jako Házená Poděbrady I, bylo komplet vytvořeno z chlapců ročníků 2014 a 2015.

Postupně se Poděbrady utkaly s týmy Sokola Úvaly 1 a 2, Sokola Bělá p. B 1 a 2, Sokola Kostelec nad Labem, Házené Mělník a AutoŠkody Mladá Boleslav. Každý tým odehrál celkem sedm utkání. Postupně se do hry zapojili v družstvu dívek Rozárka Černá, Alžběta Mrázová, Martina Pokorná, Julie Šmelhausová, Anežka Černá a jediný chlapec dívčího týmu Martin Řehák. Střelecky se dokázaly prosadit všechny členky týmu. Družstvo chlapců ve složení Marek Bartoníček, Jan Bulíček, Šimon Cícha, Vojta Nechvíl, Štěpán Rathouský a Filip Svoboda celým turnajem prolétlo jako uragán. „V průběhu všech zápasů se všichni chlapci miniházenou moc bavili a předváděli moc pěkný kolektivní výkon plný pěkných kombinací s brankovým zakončením. Všichni zaslouží velkou pochvalu a opět ukázali, že pokud budou na tréninku poctivě a pravidelně pracovat, mohou v budoucnu pro poděbradskou házenou hodně dokázat,“ uvedl trenér poděbradského oddílu Tomáš Vejvar.

Trenérské duo Hana Vejvarová a Tomáš Vejvar byli s předvedenou hrou a nasazením všech dětí moc spokojení.

NÁBOR

Do družstva kategorie přípravky (ročníky 2015 -2016) bude opět na začátku září 2023 probíhat pravidelný nábor, více informaci bude k dispozici na webu www.hazenapodebrady.cz a sociálních sítích klubu.