V kategorii 9 – 10 let byla třetí A. Sluťáková a šestá  Z. Vrzáčková. Ve věkové kategorii 11 – 13 let zvítězila  D. Herzánová a bronz brala N. Skopalíková. Ve 14 – 16 let byla druhá B. Kárová a třetí K. Martínková. Ve druhé části soutěže byly na programu skladby sportovního aerobiku. Zde byly ve svých kategoriích šestá A. Vitoušová, čtvrtá N. Vinecká, druhá D. Herzánová a A. Štěpánková skončila čtvrtá. Stříbro brala K. Martínková a bronz B. Kárová. Minitým Kačka a Betty se umístil na 1. místě.

Dále se konala v Blansku soutěž Dívka Aerobiku. Na tuto soutěž se vydala Nela Dobiášová. Soutěžila v kategorii 8 – 10 let v několika disciplínách a skončila čtvrtá.

Poté se konalo v divadle na Kovárně v Poděbradech finále Miss Polabí, do kterého se probojovaly další tři členky oddílu. K. Martínková, D. Jeníková a N. Javůrková. Děvčata soutěžila v kategorii 14 a více let. Nejúspěšnější byla Nela Dobiášová, která dosáhla na stříbrnou korunku.

V Hradci Králové se konalo postupové kolo známé soutěže Miss Aerobik. A. Sluťáková, D. Herzánová, N. Skopalíková, N. Vinecká, A. Crkalová a . Sluťáková postoupily do pražského finále a D. Herzánová navíc z krásného 3. místa.